Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne FP4.

kilka minut po starcie obydwa dukaty w tym samym miejscu, w ten sam sposób, w odstępie minuty, w piach.

w efekcie Lorek 18ty, ups

dwie yamahy w pierwszym rzędzie, fajnie.

a wypadek Millera, to jak w speedway'u,przyebał w bandę masakrycznie.

https://twitter.com/Grzegorz_GP/status/865909770259189760

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby legenda idzie w świat, walczak, do konca nie odpuszcza. no fajnie.

tylko co z tego??

miałby ledwie 7(?) pkt straty do lidera.

teraz ma ponad 20, i czarno to widzę.

przez jedną chwilę ambicji. mega żal tego wyścigu. a ponoć miał coś dla Nickiego Haydena przygotowane, jakaś cieszynka czy coś.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no życie nie wynagradza Walentemu ostatnio... raczej jeździ zachowawczo a jak już pojedzie pełnymi kotłami to ma karę, szkoda bo to zwycięstwo mogłoby go podbudować na resztę sezonu w wojnie z tim mejtem.

 

p.s

gdzie jest matmax z jego rozbudowanymi analizami? Coś ostatnio nie forumuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jestem z wami i czytam wasze komentarze. Ogólnie nadal jestem w zimowej depresji. Ostatnio w poniedziałek zaliczyłem pierwsze testy po 8 miesięcznej przerwie na torze Poznań. Załatwiła mnie mała awaria sprzęgła. Straciłem czas, urlop, kasę, nerwy, jedyny trening przed rundą w Pucharze Polski. W czwartek praktycznie jadę z bomby na tą rundę ale plany nadal ambitne, :) podium ;). Trochę mnie po*eba.... ale taki jest cel. :)

Co do Motogp, nie rozumiem Rossiego w tym roku. Nie rozumiem jego ogromnych problemów w wolnych treningach (oczywiście jego czasy zawsze były słabe ale nie na poziomie 1,5s) i jego prowadzenia w klasyfikacji ogólnej, oczywiście nie patrząc na rundę we Francji.

Ten weekend zapowiadał się bardzo dobrze ale skończył się fatalnie. Powinien odpuścić po tym co zrobił w drugim sektorze i przestrzelił ten podwójny zakręt. To był sygnał, że jedziemy po 20pk tym bardziej, że Viniales był bardzo mocny przez cały weekend w trzecim sektorze. No ale to jest cały Vale i za to go kochamy. Jak Mariuszowi łza poleciała no to już jest grubo. :)

Myślę, że na Vinialesa nie będzie sposobu w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...