Skocz do zawartości

Remoncik... Pomozecie??


Panzer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam! jeśli nigdy tego nie robiłeś, to weź sobie do pomocy kogoś kto kiedyś rozebrał chociaż jeden dwusów typu komar, bo samemu to może być krucho/// a jeśli chcesz to zrobić samemu, to porozkładaj wszystko na szmatach w takiej kolejności jak wyciągłeś no i nie skrzyw czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym na Twoim miejscu zaryzykował ;) swoją drogą to może być ciekawe doświadczenie i dla nas i dla Ciebie :P każdy coś swojego dorzuci, w razie czego na żywca może ktoś kto bliżej Ciebie mieszka podjedzie i pomoże :( dla mnie pomysł spoko jeśli już jesteś na to zdecydowany :mrgreen:

pozdrawiam i powodzenia ;))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to bzyk ma dużo racji, od remontu komarka(miałem wtedy 12 lat) zaczęła się moja przygoda z mechaniką i remontami, a dziś jestem w tym niezły, ale pamiętam ile rzeczy musiałem sknocić zanim się udało (nauka kosztuje) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez zaczynałem od komarka zreszta chyba kazdy znasz zaczynał od komarków, bo to sa dobre silniki do nauki, a co do kosztów pierwszego rozbierazia to bym kupił drugiego komara, ale nie załuje anijednego grosza którego włozyłem w moja nauke. Zreszta człowiek uczy sie na błedach wiec moim zdaniem moze cie to troszke wiecej kosztowac ale napewno bedziesz miał wieksza satysfakcje ze zrobiłes to sam wiec remontuj tego ogara.

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tez na Twoim miejscu bym to robil...Ja pierwszy silniki jaki rozebralem i zlozylem a co najwazniejsze zrobilem juz na nim 1000km to byl silnik od jawy..i zaluje ze nie moglem tego zrobic nigdy wczesniej...Nie mowie ze obeszlo sie bez bolu w portfelu i wielu zalamek po drozde ale wszystko sie da..Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...