Skocz do zawartości

Speed Day 2017


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam znowu, bo nikt jeszcze nie założył. Ok.ok. mamy dopiero początek stycznia i to pewnie dlatego ;)

Padły wstępnie jednak podobno jakieś terminy i wśród nich soboty!

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Cały EAS Racing Team postanowił ufundować nagrodę w jeszcze jednej aukcji. Doszliśmy do wniosku, że umożliwimy Wam zlicytowanie Vouchera na Speed Day spędzony z nami w naszym boxie. Tym samym gwarantujemy Wam dzień jazd i nasze wskazówki a nawet zakładanie Wam kocy i podstawianie stojaków jeśli takowe będziecie posiadali :)

Jeśli organizator wyrazi zgodę a osoba, która wygra licytację będzie chciała, to postaramy się równieź aby była możliwość pojechania jednej lub dwóch sesji z jednym z naszych zawodników. Być może z najszybszym spośród nas Piotrkiem Matczakiem (forumowy Nieśmiertelny)? Któż to wie... ;) W takim przypadku (jeśli się uda), postaramy się również nakręcić filmik z jazdą zwycięzcy aukcji. Startujemy od 200 PLN i tym samym w tej chwili jest to najtańszy Voucher Speed Day na sezon 2017.

Termin realizacji do uzgodnienia

 

Pozdrawiamy

EAS Racing Team

www.easracing.com

https://web.facebook.com/EASRacingTeam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...

Płaciłbym i płakał.. ale bym jeździł chętnie... A teraz sobie mogę pomarzyć...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40zł różnicy nie odstraszy ludzi, szkoda jednak, że podnieśli ceny. Między innymi tłumaczenie, że wzrosła płaca minimalna jest trochę śmieszne. Jest i będzie coraz więcej chętnych do trenowania, powstaje coraz więcej amatorski zespołów. Ten sport jest co jak co bardziej medialny, niż 5 lat temu taka prawda. Relacje na żywo można było już w tamtym roku oglądnąć, face też robi swoje, powstają blogi itp. EAS, Pazera Racing podkupują zawodników :) sporo się dzieje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale są 4 grupy zamiast 3ch i to jest akurat na plus. Na plus dla organizatora (więcej w sumie moto, bo powiedzmy 4 grupy po 40 motocykli) i na plus dla uczestników, bo podział jest lepszy w zależności od kręconych czasów. Ciężko byłoby zrobić po 8 sesji dla 4ch grup chyba. Poza tym inna sprawa, że naprawdę trzeba mieć kondycję żeby przejechać 8 sesji. Powinni jednak zmienić kolejność grup od rana i wiem, że to jest ważny postulat Tomaszka, z którym zresztą się zgadzam w całej rozciągłości :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejność grup powinni. Sądzę, że ze zmiany ucieszyłby się każdy, zarówno ci z D jak i A. Pamiętam jak przy pierwszej wizycie nie mogłam doczekać się wyjazdu, natomiast im lepsze czasy kręcę, tym bardziej doceniam na wyjazdach zagranicznych, że mam trochę więcej czasu przed pierwszą sesją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...