Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie że auto sportowe, mogło kiedyś jeździć na takich kołach, teraz ta moda +20'' zupełnie do mnie nie przemawia.

Moda modą ale jak się przyjrzysz hamulcom Testarossy to się okaże, że obecny Golf GTI ma większe. Postęp idzie w każdą stronę a wydajność hamulców dziś jest nieporównywalna z tamtym okresem.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam do Was. Mieliście może styczność z Lancerem RalliArt? Myślę nad zamianą Skody na Lancera. Jak to się sprawuje?

 

https://www.bilbasen.dk/brugt/bil/mitsubishi/lancer/20-ralliart-sst-sportsedan-aut-4d/3253553

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam do Was. Mieliście może styczność z Lancerem RalliArt? Myślę nad zamianą Skody na Lancera. Jak to się sprawuje?

 

https://www.bilbasen.dk/brugt/bil/mitsubishi/lancer/20-ralliart-sst-sportsedan-aut-4d/3253553

 

Mojego znajomego żona tym jeździ. Z poważniejszych spraw padła im pompa dyfrów. Były też jakieś problemy z elektroniką ale nie pamiętam co dokładnie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Evo jest dużo mniej awaryjne od Imprezy.

 

 

Jeszcze trochę się naciesze posiadaniem tego bulgota i poszukam EVO na jego miejsce. Tymczasem potrzebuje rodzinnego auta, no i chyba jednak rozmiar bagażnika zdyskwalifikuje RalliArta. Wkurza mnie te ciągłe wypalanie dpf-a i muszę coś na miejsce Octavki poszukać. Coś w beznynie z AT i dobrze jeżdżącego. Jakieś propozycje?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja prawdopodobnie zakupię ponownie Outbacka a automacie. Na przestrzeni tych ośmiu lat jak go posiadam stwierdzam, że jest to absolutnie idealnie wszechstronne i niezawodne auto. Im dłużej go mam, tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem nad Legasiem z h6 ale mi przeszło. Jednak wyciąganie silnika do regulacji zaworów to pomyłka. Tym bardziej że potrzebuję w gazie a wtedy interwał by należało skrócić do 50 tyś czyli u mnie co dwa lata. Jeszcze jakbym znalazł wycackaną SpecB z manualem i dobrym wypasem to może bym przemyślał ale to chyba nie dla mnie. Purchle to też już na porządku dziennym są w tym aucie.

Potrzebuję dużego mocnego kombi, najlepiej z ciekawszym napędem niż FWD. Myślałem jeszcze o v70 albo xc70 z T5/T6 ale pewnie się skończy na e61 3.0i. Teraz mam BMW e39 528 i to na prawdę dobre auto, ale te nowe beemki to jednak nie ta jakość a serwisowanie ich też może być kosztowne i upierdliwe. Z jednej strony bym chciał coś szybszego a z drugiej to widzę że wszystko co ma więcej koni ma całą listę typowych usterek i to jedna droższa od drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem nad Legasiem z h6 ale mi przeszło. Jednak wyciąganie silnika do regulacji zaworów to pomyłka. Tym bardziej że potrzebuję w gazie a wtedy interwał by należało skrócić do 50 tyś czyli u mnie co dwa lata. Jeszcze jakbym znalazł wycackaną SpecB z manualem i dobrym wypasem to może bym przemyślał ale to chyba nie dla mnie. Purchle to też już na porządku dziennym są w tym aucie.

Potrzebuję dużego mocnego kombi, najlepiej z ciekawszym napędem niż FWD. Myślałem jeszcze o v70 albo xc70 z T5/T6 ale pewnie się skończy na e61 3.0i. Teraz mam BMW e39 528 i to na prawdę dobre auto, ale te nowe beemki to jednak nie ta jakość a serwisowanie ich też może być kosztowne i upierdliwe. Z jednej strony bym chciał coś szybszego a z drugiej to widzę że wszystko co ma więcej koni ma całą listę typowych usterek i to jedna droższa od drugiej.

no jak chcesz gazować to tylko e60/61 i bez przesady to jest proste mechanicznie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E61 z M57 pod maską. Zrobić trzeba dwie rzeczy. Wywalić klapy w kolektorze i zrobić rewizję rozrządu. Masz wtedy mocny i niezawodny samochód który mało pali i jest wygodny. M57 to najbardziej udany silnik ostatnich lat BMW.



YUBY czym ten czas wykręciłeś?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...