Skocz do zawartości

Sladami Boruty III Borki 2004 - foto i wrażenia.


Siaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowiczom gratulejemy Borków :twisted:

 

Same pozytywne wrażenia, trzeba to powtórzyc ;) :(

Szkoda tylko że na moto nie przyjechałem, ale zakupy z Łodzi trza było do czegoś upchnąć.

Dzięki wszystkim za przybycie i dobrą zabawe ;)

 

PS: Czekam z niecierpliwością na więcej fotek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Haaa, jestem w Poznaniu

 

Zrobiłem (kuuuuuurna ile mi to czasu zajęło :lol: ) galerię moich zdjęć, jest ponad 100.

 

Oto adres:

http://www.dominikszymanski.neostrada.pl/Borki/

 

Co do imprezki - jeszcze dziś wspominam wieczorny seans pt "Pożegnanie z Afryką", chociaż mogło się to skończyć kontynuacją filmu o tytule "Pożegnanie z ThunderAcem".

Luuudzie trzymajcie mnie z dala od motocykla po alkoholu bo zawsze zrobię jakieś jaja.

Grzesiek (Avalon) - Ty mnie chroń, najlepiej!! 0 :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

powinienem chyba zostać Waszym forumowym Mesjaszem a Agnieszka Mesjarką po tym jak jeździliśmy XTką po jeziorze. Fajnie sie patrzyli ludzie z jachtu, co przepływał obok nas

 

Było ekstra z Wami poimprezować. Wielkie dzięki dla Dominika i Pawła za zorganizowanie imprezy, oraz całemu Towarzystwu za szampańską zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek (Avalon) - Ty mnie chroń, najlepiej!!

 

Nie wiem czy pamietasz ale jak dosiadłeś Afryki to prosiłem Cię ..."nie jedź"...

http://motocyklisci.riders.pl/album_cat.php?cat_id=6

Tutaj są jakieś fotki

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Na wstępie wielkie dzięki dla Dominika i Pawła, ośrodek okolica i jeziorko(!) naprawdę super. Ale najważniejsze że spotkałem wreszcie "na żywo" tylu fajnych ludzi z 4UM

No i mimo wyłamanej klamki sprzegła udowodniłem (głównie sobie) że można jechać korzystając z takiego "cięgna" i to nawet całkiem szybko :(

Dzięki za super klimat i wszystkie dobre rady i chęci co do sprzęgła

pozdrawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Imrezka zorganizowana wzorowo , nie lada wyzwanie upchnąć wszystkich w te drewniane domki - i chyba wszyscy byli zadowoleni

Niestety nie miałem okazji poznać wszystkich "zlotowiczów" ale mam nadzieję że się jeszcze taka nadarzy, pomimo dość dużej grupy ludzi można było czuć się swobodnie i wszyscy trzymali się w kupie ( co mi się bardzo podobało).

Pozdrowienia dla współlokatorów oraz podróżników: Dorkaa Embe Lars i Suchy oraz reszty towarzystwa za super atmosferę.

ps jak ktos nie zna historii o dzikiej świni niech się odezwie do Pana Starszego, hehe.

a teraz siedze w robocie blleee :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zlot po prostu super !!! Miejsce świetne, organizacja też, a 4umowicze to pierwsza liga wśród motonitów. ;) Może ktoś uwiecznił na zdjęciach spacery po rozżarzonych węglach (czytaj: po płonącym ognisku)?. Szkoda że nie na boso. :lol:

 

Co do imprezki - jeszcze dziś wspominam wieczorny seans pt "Pożegnanie z Afryką", chociaż mogło się to skończyć kontynuacją filmu o tytule "Pożegnanie z ThunderAcem".

Ten film myślę zdobędzie nagrodę publiczności :( ;)

 

Pozdrowienia dla współlokatorów z domku nr 16 pod którym pogaduchy o dzikich świniach itp. trwały do 3 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya,

Borki to moj pierwszy wypad z 4um i zapewne niewiele osob mnie nie kojarzy ;) ,ale przyznaje ze bylo fajnie. dzieki serdeczne dla organizatorow i calej ekipy. Jestescie cool... :(

Mam nadzieje ze zobaczymy sie na kolejnych zjazdach

pozdrowka

Aga bedaca plecaczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...