Skocz do zawartości

Drugie moto w pół drogi do Warriora


Maciejjy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Pod koniec tego sezonu sprzedałem swoją Honde CB 750. Motocykl był piękny i jeździło się naprawdę dobrze, ale miałem wrażenie, że chciałbym coś większego (zarówno jeśli chodzi o silnik, jak i gabaryty).

Ogólnie bardzo mi się podobają maszyny z prostą linią. Chciałbym żeby ostatnim przystankiem była taka Yamaha Warrior. Duża moc, piękna, ciągle klasyczna sylwetka ze sportowym zadziorem. To jednak jeszcze daleka droga, bo eksploatacja takiej maszyny jest ponad moje możliwości :) Poza tym, w tej chwili szukałbym czegoś do 20 tysięcy.

 

Szukam więc czegoś pośredniego. Maszyny dość sporej (mam koło 190cm) i mocnej, ale w cięższym klimacie, a nie typowo sportowego moto. Nie wiem, czy ten post nie powinien być może bardziej w dziale "naked", ale przeglądałem tamte tematy i większość polecanych maszyn jest zbyt sportowa dla mnie.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i propozycje.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Maciejjy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może i bym znalazł Warriora w tej cenie, ale ja nie jestem mechanikiem i bałbym się mocno, że w takim pułapie trafie na mine, w którą potem właduję jeszcze raz tyle kasy.

Po drugie kupno moto to jedno, ale utrzymanie drugie. Motocykl, któremu musiałbym co sezon wymieniać opony ;) no i który chleje jak smok, w tej chwili finansowo dla mnie mija sie z celem. Nie chcę maszyny, na której eksploatowanie mnie zwyczajnie nie stać.

Vmax znowu, troche zbyt sportowe. No i podobno ciężko się tym jeździ w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, może i bym znalazł Warriora w tej cenie, ale ja nie jestem mechanikiem i bałbym się mocno, że w takim pułapie trafie na mine, w którą potem właduję jeszcze raz tyle kasy.

Po drugie kupno moto to jedno, ale utrzymanie drugie. Motocykl, któremu musiałbym co sezon wymieniać opony ;) no i który chleje jak smok, w tej chwili finansowo dla mnie mija sie z celem. Nie chcę maszyny, na której eksploatowanie mnie zwyczajnie nie stać.

Vmax znowu, troche zbyt sportowe. No i podobno ciężko się tym jeździ w mieście.

już nie przesadzaj że Warrior to takie kosmiczne koszty eksploatacji. Zużycie opon zależy od stylu jazdy, a spalanie duzej V na wtrysku nie odbiega jakoś znacznie od R4 na gaźnikach. Jedyny duży wydatek to pas napędowy, ale tego co roku nie wymieniasz.

Poza tym posadź kiedyś dupe na Warriorze i dobrze się zastanów czy przy Twoim wzroście będzie Ci wygodnie i czy Ci kolana nad bak nie wystają ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bonhart88 to prawda. Nie siedziałem na Warriorze. Po prostu reprezentuje on linie, która mi się bardzo podoba.

Problem ze mną jest taki, że choć jestem wysoki, to dość szczupły i na bardziej "mocarnych" maszynach wyglądałbym już po prostu śmiesznie.

 

@tadeo dzięki. Ta Honda wygląda naprawdę ciekawie. Zaczynam lekturę artykułów na jej temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa nie może ulec modyfikacji. Przynajmniej w tej chwili :)

Ta Yamaszka fajna, ale juz trochę za bardzo sportowa i sylwetka typu V to nie do końca to, czego szukam.

Sorry za pytanie, ale spokojnie ją ogarniasz jako kobieta? Nieźle.

 

Ja zmieniłam ze względy na pozycję, która w przypadku wszelkich chopperów dała mi się mocno we znaki.

Ogarniam już chyba 2 albo 3 sezon.

 

Nie siedziałem na Warriorze. Po prostu reprezentuje on linie, która mi się bardzo podoba.

 

Ja siedziałam, jeździłam i niestety jest to potęga. Piękny, kochany tir na 2 kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Pod koniec tego sezonu sprzedałem swoją Honde CB 750. Motocykl był piękny i jeździło się naprawdę dobrze, ale miałem wrażenie, że chciałbym coś większego (zarówno jeśli chodzi o silnik, jak i gabaryty).

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i propozycje.

 

Pozdrawiam.

 

W takim razie jak nie chcesz typowej V to wez .... V2 czyli Royal Stara ... 1300 wystarczy, co ?

Piekny motocykl, duzy i bedzie Ci sie zajebiscie nim smigało

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bonhart88 to prawda. Nie siedziałem na Warriorze. Po prostu reprezentuje on linie, która mi się bardzo podoba.

Problem ze mną jest taki, że choć jestem wysoki, to dość szczupły i na bardziej "mocarnych" maszynach wyglądałbym już po prostu śmiesznie.

 

@tadeo dzięki. Ta Honda wygląda naprawdę ciekawie. Zaczynam lekturę artykułów na jej temat. :)

ja mam tyle samo wzrostu i jak pierwszy raz siadłem na Varadero 1000, to powiedziałem że "turystyczne enduro" albo nic.

Dla mnie warrior jest naprawde ładny na zdjęciach ale, nie wyobrażam sobie jeździć takim niskim serdelkiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...