Skocz do zawartości

Kompaktowy crossover ,SUV


skilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to byłem w Lexusie. RX450h. Ja pitole ale star trek. Co tu więcej pisać urywa dupę z płucami i przełykiem. Miałem w planie obejrzeć inne, zajrzałem do vw, peugeota i odpuściłem, to bez sensu.

 

No tak ale kupujesz co innego bo Żona chce :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz RX to wystarczy 350, jesli stac cie na 450h dosyp troche z woreczka I zerknij na GX460 to klasa wyzej. Ja bardzo lubie serie GX, LS jest drogi bo ponad 100 $ za tyle wolalbym tansza i obszerniejsza Toyote Land Cruiser

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz RX to wystarczy 350, jesli stac cie na 450h dosyp troche z woreczka I zerknij na GX460 to klasa wyzej. Ja bardzo lubie serie GX, LS jest drogi bo ponad 100 $ za tyle wolalbym tansza i obszerniejsza Toyote Land Cruiser

 

Nie chcę ciężkiej terenówki. Poza tym GX nie jest oferowany w EU. Dla mnie najlepszy byłby GS ale RX też obleci :)

 

 

Napisałeś na poprzedniej stronie, cytuję: Pokazałem niechcący żonie Evoqua no i klops, nie chce innego

 

A słyszałeś taką maksymę że kobieta zmienną jest?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wersje z wtyczką są fajniejsze i ten miś mi się podoba.

 

 

 

Na pewien moment podobnie myślałem. Jednak po przeanalizowaniu stwierdzam, że byłby to zły pomysł. Dochodzi dodatkowa czynność podłączania samochodu do gniazdka ładowania jako codzienny rytuał. Stajesz się w pewnym momencie więźniem samochodu. Nie chcę tego. Hybryda Lexusa działa sama bez angażowania w to kierowcy. I tak jest dobrze.

 

Tommo, Ja to sie Tobie dziwie ..... chyba że to lubisz ale jak moja coś wybiera to Ja się nie odzywam

Jasnee

 

Moja też kombinuje ......... mówię bierz Prosiaka w nowej budzie i już a ta jęczy że Rovera chce tego dużego ..............

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Wyraziłem zdanie ale nic więcej .......... Ona wybiera i decyduje, Ja to pitole szkoda nerwów, ewentualnie pomogę w konfiguracji bo kiedyś kupiła X5 bez zawieszenia pneumatycznego ...... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Wyraziłem zdanie ale nic więcej .......... Ona wybiera i decyduje, Ja to pitole szkoda nerwów, ewentualnie pomogę w konfiguracji bo kiedyś kupiła X5 bez zawieszenia pneumatycznego ...... masakra

Pneumatyka fajna. RX też występuje z i bez poduch.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...