Skocz do zawartości

Kompaktowy crossover ,SUV


skilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie ceny fiu fiu, 300 tys zl za RX 450h, za tyle u nas sie Land Cruisera Toyote kupuje nowa. Nie polecam ci hybrydy, raz jest to nieoplacalne, dwa zawsze sa jakies drobne awarie przez lata eksploatacji zwiazane z tym, czego pozbawione sa zwykle modele. Lexus PL nie ma w swojej ofercie RX350, a to jest tak naprawde najlepszy wybor z RX



200 t to kiepski silnik do automatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie ceny fiu fiu, 300 tys zl za RX 450h, za tyle u nas sie Land Cruisera Toyote kupuje nowa. Nie polecam ci hybrydy, raz jest to nieoplacalne, dwa zawsze sa jakies drobne awarie przez lata eksploatacji zwiazane z tym, czego pozbawione sa zwykle modele. Lexus PL nie ma w swojej ofercie RX350, a to jest tak naprawde najlepszy wybor z RX

 

200 t to kiepski silnik do automatu

 

 

200t jest mega paliwożerne. Silnik przeciążony. Hybryda jest bardzo komfortowa i oszczędna. Tym bardziej że w naszym przypadku będzie jeździć na małych odcinkach miejskiego, zmiennego ruchu. Na trasach hybryda się nie sprawdza.

Co do awaryjności, z kilku źródeł wiem, że nie ma się czego obawiać.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie masz na myśli?

Nie wiem do konca jak to jest w suvach ale q50 i is350 zdecydowanie różni sposób w jaki naped współpracuje ze skrzynią no i sama skrzynia cvt w lexie to jakiś dramat. To samo przekazanie napędu. Oba auta posiadają skrajnie różne systemy 4x4. Po prostu polecam się przejechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Infiniti nie leżą mi stylistycznie. Żaden model.

2. Spadek wartości z pewnością wyższy od Lexa.

3. System pracy awd jest tak naprawdę mało istotny w tym przypadku. 99% jaz to asfalt i spokojna jazda.

4. Infiniti chyba nie oferuje SUVa w hybrydzie?

 

Mam ofertę na używany RX450h w wersji prestige + kilka pakietów ekstra. Na prawdę obrzydliwie napompowany wyposażeniem. Nie spotkałem w żadnym innym samochodzie pamięci trzech ustawień fotela (uwaga!) pasażera.

Tu jest takowe i masa innych, w tym wentylacja foteli, co mnie bardzo cieszy. Negocjuję. Walka trwa...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...