Skocz do zawartości

Jaki "turystyk" wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak z żoną to V-Storm'a. Żeby podniecić nieco oziębła kochankę to moze TDM 900, a na dziewczyny z dyskoteki polecam FAZER 1000.

100% gwarancji i satysfakcji :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet jest fajny,ale ten wydech do mnie nie przemawia :mrgreen:

Musiałby być zamontowany jakiś inny(sportowy) i o ładniejszym brzmieniu.

No i to golas w takim street'owskim wydaniu :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie GS500f, mało pali i jest tani jak na tę klasę motocykli no i ma 2 lata gwarancji, ostatnio zrobiłem 3000km i nie odczułem negatywnych skutków podróży jak niegdyś pzdr Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kasa by nie wchodzila w gre, to do dalekiej turystyki wybralbym zdecydowanie FJR 1300. Natomiast z wyzej podanych , to rowniez Fazera 1000. Tak jak polecaja poprzednicy. Wygodna pozycja, mocy pod dostatkiem, a nawet nadto. Choc jezeli myslisz duzo o turystyce (tez zalezy jakiej?czy chcesz czasami wjechac na jakiejs bezdroza?) to poszukalbym czegos z ochrona nog przed wiatrem. Patrz - FJR 1300 :(

 

Aha, dwoch moich kolegow ma TDMy, jeden rocznik 93 , drugi juz ta pozniejsza chyba 96. Obydwaj mowia ze jak beda zmieniac, to tylko i wylacznie na TDMy tylko nieco nowsze. Zadnego innego motocykla. Ja nie wiem co oni widza w tych TDMach ;-) Ale fakt, to bardzo dobry motorek. Zalezy tez co lubisz, jezeli jestes zwolennikiem TWINow do TDM jest ok. Bo np. do mnie to 2 cylindry wogole nie przemawiaja jakos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominamy ale pytanie było odnośnie zupełnie innego typu turystyka, modele wymienione w zapytaniu mówią o troche wolniejszej turystyce z możliwościa zjechania na szutrową nawieżchnie a tutaj XX raczej odpada z resztą jak i FJRa

 

No właśnie tez się odnośnie wczytałem w opisy TDMa i same plusy, no prawie, ale zebrała bardzo, z podkreśleniem na bardzo dobre oceny i opinie też pozytywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominamy ale pytanie było odnośnie zupełnie innego typu turystyka, modele wymienione w zapytaniu mówią o troche wolniejszej turystyce z możliwościa zjechania na szutrową nawieżchnie a tutaj XX raczej odpada z resztą jak i FJRa

 

 

W sumie nie bylo nic mowione o zjezdzie na szutrowa nawierzchnie. Wlasnie pytanie jest troche zbyt slabo sprecyzowane co rozumiemy pod pojeciem "turystyka". Jezeli faktycznie chcesz zjechac z kochanka na "turystyczny" ;-) wypad w odosobnione miejsce to napewno jakis V-strom, ostatecznie TDM. A Fazer czy inne, to juz sie raczej zupelnie nie nadaja. V-strom np. ma 19" przednie kolo i wiekszy skok zawieszenia. Nie mowiac juz o tym, ze mocowo bardzo sie rozni od Fazera. Takze zalezy co lubisz i potrzebujesz! Jezeli potrzebujesz naprawde szybkiej maszynki, ktora bys chcial szybko sie przemieszczac (fazerem napewno 250-260 pojedziesz, a V-stromem nie) , czasami chcialbys wyskoczyc na tor, czy inne zakrety to bralbym Fazera. Jezeli wolisz cos o spokojnym charakterze, nie tak narwanego, to pozostale 2 sprzety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-Storm jest dobry na nierówne nawierzchnie i delikatny szuter. Na piach czy bardziej "polną" drogę jest niestety za ciężki i opony ma terenowe. Jedyna wada to waga, ale nie jest chyba dużo cięższy od TDM-a. Jesli jednak planujesz głównie szosy, to Fazer 1000 będzie idealny. I pozycja jest nie mniej wygodna niż w pozostałych moto.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...