Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedają autko żony, sprzęt z 1998 r, przebieg 240 tys. km. Samochód miał kilku właścicieli przez lata i stan wizualny nie jest jakiś wybitny. Jest podrapany, trochę poobijany, na progach w chyba dwóch miejscach odchodzi lakier. Mocno skorodowany jest lewy słupek między dachem a maską i przez to zapewne pęknięciu uległa przednia szyba, nie wymieniałem jej jeszcze. Chwilowo nie działa także automat otwierający szybę kierowcy, pewnie linka poszła lub mechanizm. Nie zmienia to faktu, że to przyjemne autko :)

Silnik w porządku, w poprzednią zimę robiony rozrząd, wymieniane tarcze hamulcowe. Wiosną wymieniono świece żarowe.

Kokosów nie chcę, myślę o 4 tys. zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to był lanserski pojazd.

 

To zawsze był damski pojazd. Co by kto nie mówił, każdy facet wygląda w nim jak gej... Moja żona od dwóch lat takim lata (też 98r. ale 2.0 benzyna) i wiem co mówię. Jak muszę się raz w miesiącu przejechać, żeby posłuchać czy coś nie stuka/puka (jak każdy mąż), to zakładam czapkę z dużym daszkiem :) Ale autko fajne (pod spodem to przecież golf 4) i w zasadzie trudne do zabicia. I jak jest zadbany, to nikt nie powie, że jest pełnoletnie :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździ to bym go wziął do rozwożenia jedzenia po miescie i okolicach :D

 

Klaudiusz masz zapedy na geja? :)

 

Dzisiaj mijalem sie z takimi dwoma, trzymali sie za raczki i jeden mial brode, chyba byl facetem w zwiazku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była facetem?

 

A swoją drogą, to jest na tyle charakterystyczne auto (i tak, to prawda, wzbudza od razu uśmiech jak się go widzi:)) że na wsi wszyscy wiedzą już z daleka, że małżonka się przemieszcza. Nawet kurierzy (z różnych firm - dużo kupujemy on-line) czasem dzwonią do żony, jak widzą jej autko na mieście z pytaniem "Bo miałem jechać do państwa z paczką, ale widzę że pani w sklepie. O której podjechać?" :)

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no proste że jeździ i to jeździ prosto, dwa ślady zostawia.

No i ma ten cały wazonik na kwiatka, ale i Kojak byłby z niego dumny bo lizak chupa chups też tam dobrze pasuje.

Zapomniałem poinformować, że zaje.., ukradli znaczek z maski więc nie ma.

 

 

https://picasaweb.google.com/108707535371083982587/6309862240434621697#6309862244996316530

 

 

rano ruszam w Bieszczady i do poniedziałku będę bez neta, więc jak coś to do poniedziałkowego wieczoru z mojej strony będzie cisza.

 

PS

autko brudne niedomyte, deficyt czasu.

Edytowane przez To_masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...