Skocz do zawartości

osłona od huraganu do GSR 600


Rekomendowane odpowiedzi

Może pomożecie gdzie kupić taką najlepiej jak na foto albo inną porządną owiewkę do GSR 600

 

Ta z Twojego zdjęcia wygląda bardzo paskudnie :P Poszukaj takiej co nie zepsuje uroku motocykla - a nawet go poprawi, coś w tym stylu:

 

gsr_750_gpm2_sc_project.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką z Puiga sobie zafunduj: http://www.puig.tv/tuning-bikes/suzuki-gsr-600-2011/naked-new-generation/c171en/f199-r121-m2913/

W Polsce znajdziesz sklepy handlujące tym.

 

Pozdr.

F.

Wygląda jakby jej nie było. Malusia jakaś tako ona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Całkiem serio mówie z tymi stoperami do uszu. Kup w aptece za 3,50 - różnica w odczuwaniu huraganu ogromna.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie GTRa musisz sprawić, a nie nakeda. Ja przy 191 wzrostu pomimo naporu latałem Strit Tryplem i nie narzekałem na "napór"... czasami w trasie też... GTRa kumplowi oddałem...

 

Po prostu kupiłeś sobie to co masz i nie da się tego ubrać w budę co to kiedyś Jawy ubierali.

A poza tym nie w iesz nawet ile taki pierdolnik jest w stanie ułatwić życie.

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Opór powietrza nie jest takim problemem, da się spokojnie pare godzin jechać z prędkościami autostradowymi. Ale ze stoperami, bez nich już sobie nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 140-160 taka owiewka robi różnicę - zdecydowaną - oczywiście w sprawie naporu powietrza - na hałas nie ma żadnego wpływu. Oczywiście, w porównaniu z zabudowanym turystykiem to dalej słabo, ale do nakeda - jest wyraźna poprawa.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 140-160 taka owiewka robi różnicę - zdecydowaną - oczywiście w sprawie naporu powietrza

No i dokładnie o taką osłonę która powiedzmy przy prędkosci rzędu 120-140 km/godzinkę :) zadziała in plus na dłuższej trasie.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poszukaj albo puig albo taką jak pokazał Quadrat - tak którą zaproponowałeś wygląda faktycznie ja owiewka którą miałem w Jawie w 86 roku :) - trochę zbyt "old school"

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...