Skocz do zawartości

gsr 600 2009 wysokie obroty po odpaleniu


Maciek7840
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były regulowane synchronizacja podobno tez byla robiona ale zauważyłem ze po dokręcenia manetki do oporu (odjecie gazu) silnik odpala normalnie? mechanik stwierdzil ze to moze byc poprostu tak w tym modelu ze dodaje sobie troche przy odpaleniu a pozniej wraca do normy ale nie wydaje mi sie i chce sie upewnic na 100 %.

Edytowane przez Maciek7840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jedna zasadnicza sprawa jak to nie jest wina mechanika to ponosze koszty robocizny.

 

Może ktoś ma gsr w tym roczniku i może się wypowiedzieć jak jest z odpalaniem na ciepłym bo to że wchodzi trochę wyżej na obroty przy zimnym to norma Ale jak jest na ciepłym czy podskakuja obroty a jak tak to do ilu ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=PcynhspMjAc

na szybko zmontowany filmik żeby pokazać o co mi dokładnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak linki maja luz nawet specjalnie poluzowałem cala manetkę na maxa żeby sprawdzić czy tez jest taki efekt i niestety dalej to samo jedyne co pomaga to właśnie odjecie gazu przy odpaleniu ale to nie tak powinno wyglądać bo jeszcze czymś takim sobie gorszej biedy narobię sprawdzałem nawet kod błędu i nic nie pokazuje poza tym z tego co udało mi się dowiedzieć to możliwość uszkodzenia czujnika temperatury powietrza albo jego niepodłączenie ewentualnie zły filtr powietrza, czy ktoś wie czy wyświetli się kod błędu czujnika jeżeli jest nie podłączony ?



bo wydaje mi się ze gdyby była jakaś nieszczelność i dostawałby lewego powietrza to by wariował cały czas a nie tylko przy odpalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...