Skocz do zawartości

Yamaha XT 600 43f


Rekomendowane odpowiedzi

Oo nie pomyślałem o hamulcu chyba dlatego że go wcześniej odkręciłem. Jak nie da rady to ogarnę pneumata. Jutro mogę podesłać jakieś zdj.

7 idzie łożysk takich otwartych? Myśle że te blaski co sie urwały to z tych średnich łożysk. 'Górnym prawym górnym rogu '



Od czego mogą być te łożyska ?

post-85938-0-97882900-1463001583.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej ale nie nataniej to zdobyć manometr do pomiaru ciśnienia oleju -w samochodach wkręcasz go w miejsce czujnika a motocyklu trzaby znaleźć jakieś wyjście z nie wiem filtra ?

 

albo rozpruć silnik wyciągnąć pompę , serwisówka w dłoń i mierzyć szczeliomierzem w serwisówce będą dane.....

 

to jest generalnie zajebisty motocykl w całokształcie ostatni sprzęt yamahy który można nazwać XT bo 3TB to gówno ale

remont tego jest nieopłacalny finansowo , mnie xr 600 wyszła 3100 bodajrze i nie robiłem skrzyni sprzęgła i głowicy , więc albo podchodzisz jak pasjonata albo z trzeźwą kalkulacją i pchasz to dalej albo robisz druciarnię żeby spałować w polu i wyrzucić.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest sucha miska olejowa i z tego co wiem to manometr nie pomoże...

W odpowietrznik przy filtrze oleju trzeba podpiąć wężyk i sprawdzić jaki słup oleju daje pompa. Ma być około 2m.

 

Zresztą zajrzyj na forum XT:

http://forum.yamahaxt.pl/viewtopic.php?f=2&t=5060

 

tutaj masz jak sprawdza się czy pompa dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...