Skocz do zawartości

Nieuczciwy sprzedawca olx


hipolfs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio i mnie dosięgło niemiłe przeżycie podczas zakupów na olx a dokładniej od tego pan Paweł Marchewka ze Starachowickiej wsi Brody konto olx http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2zZXH/ zamówiłem u gościa kilka pierdół za 150zł do swojego fzr'a aukcja z częsciami do fzr'a dzisiaj usunięta. Po przyjściu paczki byłem bardzo zaskoczony w środku były jakieś wypełnienie drzwi od starego samochodu zapewne od scorpio które ma w ogłoszeniu kawałek gąbki i jeszcze jakiś plastik. Po kontakcie telefonicznym gościu tłumaczył się że pomylił paczki przy wysyłce i kazał podać nr konta to zwróci kase niestety kasy nie ma. Potwierdzenia dokonania przelewu też :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka była za pobraniem ale mało ważne :) Gdyby gościu faktycznie był z Łodzi jak zaznaczone było na ogłoszeniu do której mam około 80km na pewno bym go odwiedził a tak trudno jedynie co można zrobić to zamówić kilka paczek i nie odebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostałem oszukany ostatnio, założyłem lewe konta i wysłał typ kilka paczek w Polskę, mam nadzieję że nikt nie odbierze paczki za 200zl, kiedy imię i nazwisko się nie zgadza.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem 1.5 miesiąca na przesyłkę, rzecz kupiona za 100pln (inna sprawa że gość jakby chciał 400pln też bym zapłaciłczyli cena bardzo atrakcyjna), po kontakcie z OLX chłop w końcu się odezwał i przesyłka trafiła do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH

odradzam zakupu tego motocykla sprzedający zapewnia że igiełka przebieg w opisie 42 000 km a faktyczny wbity do ksiązki ok 1,5 roku temu stan licznika 96 000 km to na dzień dzisiejszy ma ok 110-120 tyś km tak kłamią handlarze poniżej link do ogłoszenia

 

http://olx.pl/oferta/bmw-r-r-1200-rt-abs-radio-cd-super-stan-kufry-oryginal-CID5-IDc4Mxb.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego sprzedawcę ;) Zawsze przykleja te śmieszne zielone paski na felgi. Przebiegi również fikcyjne.

 

Kupiłem od niego F650 ale tylko dlatego, że stan techniczny był w porządku i pozwolił mi dokładnie obejrzeć oraz przejechać się. Przy oględzinach nie cwaniakował jak wyliczałem, co w motocyklu do zrobienia. Cena też była dobra i do tego ugadałem się, że w cenie motocykla przywiezie mi go pod dom (ok. 70km). A przebieg - no cóż, moja F650 miała niby 28 000km na liczniku, rocznik 1995... Jak jest naprawdę to wie tylko jej poprzedni właściciel z Holandii a przez 19 lat był tylko jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A przebieg - no cóż, moja F650 miała niby 28 000km na liczniku, rocznik 1995... Jak jest naprawdę to wie tylko jej poprzedni właściciel z Holandii a przez 19 lat był tylko jeden ;)

Nauka jazdy pewnie :)

 

 

Wytatuopakowane z tefelonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLX.pl to tylko portal ogłoszeniowy(wystawia się tam po to by nie płacić za allegro). Zakupy to się robi na allegro i czyta komentarze na temat sprzedającego. Czasami wystawiam przedmioty na olx.pl ale jak jest ktoś chętny do zakupu danego przedmiotu to wystawiam przedmiot na allegro(kupujący czuje się bezpiecznie).

Z olx.pl też można kupować ale tylko poprzez odbiór osobisty.

Edytowane przez samonek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po cholerę ogłaszasz się na olx skoro koniec końców i tak płacisz prowizję allegro :biggrin:

Bo samo wystawianie też kosztuje.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...