Skocz do zawartości

Puchar Polski Classic


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim celem też jest meta. Chyba jestem gotowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajebisty zrobiony z duchem czasu sprzęt, chcę takich więcej na linii startowej, świetny przykład czegoś zrobionego z niczego. Tarczą bym się martwił, bardziej tą blachą zabezpieczającą klamkę hamulca. Ja szczerzę gratuluję i będę śledził rozwój klasy.

 

Tylko Konrad milczy, czyżby walkower, odpuścił/znudził się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trenowały klasyki. Jest ich całkiem sporo bo dziś latało chyba z 10 szt. I jeśli wszystkie jutro pojadą (a jutro pewnie jeszcze ktoś dojedzie) to frekwencja lepsza niż 125 i Moto3 razem wzięte. Ogolnie strasznie mi się spodobały te sprzęty. Jutro zapowiada się za*eb*sty dzień :). Niestety ma padać, ale za to 24st.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja chciałem wystartować ale nie mogę odszukać dla siebie sprzetu, bo albo drogie i stan zbyt dobry na gruzowanie albo jakieś całkowite padaczki na drugim końcu polski. Musi być 2t, a teraz to już ciężki do wyhaczenia temat w rocznikach sprzed 89.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty zrobiony z duchem czasu sprzęt, chcę takich więcej na linii startowej, świetny przykład czegoś zrobionego z niczego. Tarczą bym się martwił, bardziej tą blachą zabezpieczającą klamkę hamulca. Ja szczerzę gratuluję i będę śledził rozwój klasy.

 

Tylko Konrad milczy, czyżby walkower, odpuścił/znudził się?

 

 

GS-a odpaliłem parę dni przed imprezą, nic więcej nie było ruszone także pierwszą rundę odpuściłem i na długi weekend wybrałem się ze znajomymi na wycieczkę w góry :D

czerwcowy Koszalin też jest pod dużym znakiem zapytania

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości klas wyniki nic nie mówią, ja przywiozłem puchar za I miejsce mimo że byłem najwolniejszy ze wszystkich na torze. Po prostu jako jedyny pojechałem na 50cc :)

Cieszy spora frekwencja ok. 40 sprzętów, widać ciągłą tendencję zwyżkową.

 

http://www.wsk.audiobas.pl/photo/pszczolki_maj_2016/179.jpg

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13256296_1700865776836024_3639568347496387996_n.jpg?oh=1242faeb25514826ac9c5163ef623144&oe=57C1AEFA

 

PS. Darek mam Wasz kubek i nie zawaham się go użyć, żeby spotkać się z Wami w Koszalinie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy na treningach miałem najlepsze w swojej klasie (2 zawodników), w grupie 300+ jakoś w połowie stawki. Kwalifikacje pojechałem na jednym cylindrze i startowałem w wyścigu z ostatniej linii. Na wyścig jakoś odpaliłem na dwa gary ale jeden cały czas przerywał, piąłem się w górę i na czwartym okrążeniu impulsator całkowicie padł i wyścigu nie ukończyłem. Ogólnie i tak jestem bardzo zadowolony. Dużo maszyn, niezła rywalizacja, chłopaki ostro cisną maszyny.

Ogarnę sprzęta i pędzę w czerwcu na Koszalin (muszę przecież odebrać kubek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cały pszczółkowy paddock w częściach, rozlanej benzynie i oleju z nieszczelnych silników... jak na bazarze :D Było bardzo fajnie. Niech żałuje kto nie był.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nie gadaj. :P Etylina lała się z kranów na prawo i lewo aż miło ;) Słowem... na bogato ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...