Skocz do zawartości

CZ 125 516


Rekomendowane odpowiedzi

ftp://mz:[email protected]/

 

katalog nasze sprzęty/lucas olsztyn i tam masz mojej CZ kilka fotek :D

 

w katalogu zdjęcia są foty CZ i w tech stuff katalog czesci i intrukcja

 

a jak masz jakieś wątpliwości siedze w miare czesto na necie to służe pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś mailowałem z jednym gostkiem z Czech który w swojej czesi miał lampy. Pytałem go jak on to zrobił bo wiem że ładowania nie ma.

Odpisał że to tylko taka ściema, lampki są ale nie są do niczego podłączone...:lol:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja niedawno dopiero kupiłem Cz-te 125, model 516.

Na początek miałem pierwszy problem, bo sie kopnik rozwalil, no to git naprawilismy, ale cos bylo nie tak. Ojciec ją kupił w tajemnicy przede mną, jechał nią i było git. Ja ją zobaczylem no to luks. Umylismy z błota i w ogóle, i przyszlo do odpalenia, raz dwa, kopnik odpadł, No to trudno, poszedł spaw :x . No ale w koncu odpalilismy, sliniczek chodzi ładnie , ale co to kur.. , on nie ma w ogóle siły, na jedynce nie chce postawic kola, a jak sie rozpedzi to kosmiczna predkosc 8O 8O . Wpada sąsiad co miał Cz-te, mówi, KUR.. co to za zębatki. Z przodu 14 , a z tyłu to ja większą miałem.

I prosze o pomoc.

prosze abyście podali mi jaka zebatka idzie na przód a jaka na tył.

Na przód 13 albo cos takiego ale nie jestem pewien !!

PROSZE O SZYBKĄ POMOC.

I gdybyscie mogli to jakies telefony gdzie moge dostac takie zebatki, u mnie mozna takie zebatki dorobic w firmie w moim miescie bo sasiad dorabial, WIEC PROSZE O SZYBKĄ POMOC !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz 125 typ 516 cross:

12/ 46 przełożenie = 3.83 (takie odpowiadało mi najlepiej na tor)

11/ 46 przełożenie = 4,18

 

cz 125 typ 511 cross:

14/ 54 przełożenie = 3,85

15/ 54 przełożenie - 3,60

13/ 54 przełożenie - 4,15

 

*im wieksze przełożenie to wieksze odzwierdziedlenie w mocy

 

0-89 741-78-87 Jawa Impol Mrągowo tu bedą mieli orginalne zębatki a jak nie to ci w ciągu tygodnia ściągną

 

zamienniki można dobrać z katalogu KLASY kolega ma katalog to tam po zmierzeniu znaleźliśmy zamienniki

 

http://www.sklepmotocyklowy.pl/

 

moze uda jak wyslesz stare zebaty to ci zmierzą znajdą i odeślą nowe z tyloma zebami iloma chesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...