Skocz do zawartości

Czy mozna załozyc gaznik od sporta 1200 do evo 1340


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki,popytałem sie troszke i mozna, jesli nie bedzie dobrze sie wkrecał na obroty to trzeba mu dysze główna wymienic lub iglice podniesc (jezeli iglica nie ma ,,wcieć,, to podłozyc mała podkładke by poszła do "góry". Także powinno być dobrze.



Trzeba by sprawdzić dokładniej, ale patrząc na aukcje - http://allegro.pl/harley-gaznik-keihin-cv-40-nowy-evo-tc-sportster-i5868159515.html chyba pasuje.

A ten gaznik dzisiaj kupiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,popytałem sie troszke i mozna, jesli nie bedzie dobrze sie wkrecał na obroty to trzeba mu dysze główna wymienic lub iglice podniesc (jezeli iglica nie ma ,,wcieć,, to podłozyc mała podkładke by poszła do "góry". Także powinno być dobrze.

 

A ten gaznik dzisiaj kupiłem ;)

999,oo zł :wacko: nie lepiej było zakupić mikuni lub S&S :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

999,oo zł :wacko: nie lepiej było zakupić mikuni lub S&S :icon_question:

Trzeba sie było troszke potargować a po drugie ten zostanie załozony do Harego a taki sam mam na rezerwe ( delikatnie uszkodzony). A gaznik mysle ze wystarczy mi do konca.....Masz racje Haras S&S super E za 800 zl dostaniesz ale jezeli mam teraz 2 takie gazniki to mysle zeby je najpierw wykonczyc a potem pomysle nad mikuni ale HS 40 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i jakoś będzie działał, ale pamiętaj Sport i BT to 2 różne moto i 2 różne charaktery,

Żeby działał dobrze musisz wymienić dysze, iglicę, rurkę emulsyjną chyba też

 

Do Haras

Tomek, z tą ceną to tak nie ko końca źle, jeżeli mówimy o gaźniku nowym.Keihyn CVK to bardzo dobry gaźnik, a S&S Czy Mikuni HSR 42, 45 są aż tak o wiele lepsze ? Jeździłem na wszystkich teraz mam Evo na Keihynie i działa, działa na tyle dobrze, że nie będę kombinował... bo znowu przekombinuję :rolleyes:

pzdr Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i jakoś będzie działał, ale pamiętaj Sport i BT to 2 różne moto i 2 różne charaktery,

Żeby działał dobrze musisz wymienić dysze, iglicę, rurkę emulsyjną chyba też

 

Do Haras

Tomek, z tą ceną to tak nie ko końca źle, jeżeli mówimy o gaźniku nowym.Keihyn CVK to bardzo dobry gaźnik, a S&S Czy Mikuni HSR 42, 45 są aż tak o wiele lepsze ? Jeździłem na wszystkich teraz mam Evo na Keihynie i działa, działa na tyle dobrze, że nie będę kombinował... bo znowu przekombinuję :rolleyes:

pzdr Piotrek

Piotrek,to jest nówka gaznik CV i był montowany w ostatnim roku produkcji EVO i dalej w TC do bodajze 2005 roku.(sprawdzone po nr na gazniku) Gaznik załozyłem na fabrycznym ustawieniu, jest super,nawet odpalił mi przy tem -8 C (ale kilka razy manetką musiałem pokręcić) Jestem naprawde zadowolony z tego zakupu. ;-)

 

A gaznik od sporta 1200 mi został (stan idealny ale z defektem)

Edytowane przez majster1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ułamany króciec gdzie jest śruba mieszanki - przykleiłem go na klej(do klejenia zbiorników paliwa, silników) - trzyma bardzo dobrze ale nie mam tej śruby zeby sprawdzić czy jest prosto wklejony ten króciec,a od mojego nie załoze bo mam zaślepiony ten otwór.Daj e-mail to wyśle ci zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...