Skocz do zawartości

Nie potrafię się zdecydować...


Rekomendowane odpowiedzi

No wiem o co chodzi, tylko po co :). I to jeszcze żeby przypominał cebrę? To lepiej kupić cebrę i po sprawie. To tak jak pakowanie owiewek od 996 do innych moto, żeby wyglądało jak dukat. Ludzie mają z tego tylko polewkę i nic więcej.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są dłubane :). Myślisz że seryjna sv z owiewkami od cebry też będzie tak szła? Ani to mocy nie ma ani zawieszenia. No ale co kto lubi.

Jesteś chory, a Twoje zdanie jest głupie! Nie znasz się na niczym i nienawidzę Cię.

I jeszcze spiorę cie małym twinem aby dać świadectwo że SV wymiata. I to na dowolnym torze. Howgh. Rękawica rzucona. Bój się.

Joe_Bar_Team_zejscie_na_lokiec.jpg

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chory, a Twoje zdanie jest głupie! Nie znasz się na niczym i nienawidzę Cię.

I jeszcze spiorę cie małym twinem aby dać świadectwo że SV wymiata. I to na dowolnym torze. Howgh. Rękawica rzucona. Bój się.

Joe_Bar_Team_zejscie_na_lokiec.jpg

 

 

Hahaha, Joe Bar wymiata :D.

 

Dobra, muszę wybrać jakiś z długimi prostymi, na przykład Pannonia :biggrin:

 

Klod, teraz już wiadomo czemu namawiasz na sv-kę :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo nie chodzi o to zeby sv ubrac w owiewki Hondy a stworzyc swoj motocykl z czesci dostepnych na rynku, np, skrzela rekinie z BMW s1000rr itd...

 

Lepsze to niz kupno kolejnego Gs-a i byc nastepnym klonem na trasie.

A jak jeszcze zloic w Poznaniu kilka tylkow na torze by stwierdzili "ço to bylo, co to k...wa bylo " to juz pelnia szczescia ;)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach efekt jest nieziemski. Ta SVR jest po prostu przepiękna. Zamiast szykować moto do stuntu, można by się zabawić w takie modyfikacje. I koniecznie przedłużenie kanału olejowego :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo nie chodzi o to zeby sv ubrac w owiewki Hondy a stworzyc swoj motocykl z czesci dostepnych na rynku, np, skrzela rekinie z BMW s1000rr itd...

 

Lepsze to niz kupno kolejnego Gs-a i byc nastepnym klonem na trasie.

A jak jeszcze zloic w Poznaniu kilka tylkow na torze by stwierdzili "ço to bylo, co to k...wa bylo " to juz pelnia szczescia ;)

 

 

No dobra, powiedzmy że rozumiem o co chodzi (poza tym ostatnim zdaniem bo zalatuje jakimiś kompleksami). Sam mam tak przerobioną cebrę że nie poznałbyś co to jest na pierwszy rzut oka (jedynie ogon zdradza co to bo został w oryginale). Ale to bardziej z racji ograniczonych funduszy po gruzowaniu bo plastiki do F3 po lifcie ciągle kosztują dużo za dużo.

 

Ale w takim razie czemu nie przerobiłeś fazera? Nadaje się do "łojenia tyłków na poznaniu czymś niepowtarzalnym" tak samo jak sv.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepsze to niz kupno kolejnego Gs-a i byc nastepnym klonem na trasie.

 

Możesz rozwinąć... Gs-a zastępując Fazerem ? :)

 

Nie stać mnie na przerabianie motocykla i nie uważam się za kolejnego klona w trasie, bo to jadę ja na moim motocyklu ;)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako facet jestem wzrokowcem i lubię pooglądać różne motocykle w trasie ale np. ostatnio w Rumunii było 80 % motocykli to GS, to są piękne maszyny ale miałem wrażenie, że wszystkich tych motocyklistów sklonowano. Punkt widzenia od punktu siedzenia ;)

 

Limo, może to kompleksy ale miałem frajdę łojąc tyłki litrom, które chwilę wcześniej mijały mnie na prostej jakbym stał w miejscu :)

A taka przerobiona sv, jakby fabrycznie (a z fabryki moim zdaniem ma słaby wygląd, mogli lepiej się postarać) po prostu zajebiście mi się podoba :)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...