Skocz do zawartości

Strój dla dużego brzucha/ faceta :( POMOCY Warszawiacy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie i pomóżcie! ;)

Gdzie w Warszawie i okolicach są sklepy gdzie znajdę dla siebie kurtkę tekstylną (najlepiej w przystępnych cenach) ?

 

W swoim Płocku mierzyłem kilka kurtek w 2 sklepach (niestety więcej nie ma) i wszystkie są niewygodne bo opięte na brzuchu który akurat taki jakiś mi się wyhodował. Stwierdziłem, że zrobię sobie maraton po stolicy i może tam coś znajdę a przy okazji kupię jeszcze kask, ochraniacze na kolana i rękawice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kolege z duzym brzuchem, przez przypadek kupil spodnie w tym stylu:

http://www.tarbor.pl/images_oferta/1084737339_1.jpg

 

Mówi, ze w nich troche cieplo ale jesli chodzi o komfort brzucha to rewelacja, jeszcze takich nie mial.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

Gdzie kupię odzież motocyklową, w rozmiarze XXXXXL ?

 

W Polsce ciężko dostać fajne ciuchy, dla dużych facetów. Nie chodzi Mi tylko o motocyklową odzież, ale też o tshirty czy zwykłe bluzy, które mógłbym założyć pod kurtkę motocyklową.

Brakuje takich rozmiarów jak w usa, np 3 XL T, czyli dla faceta tęgiego, ale i wysokiego.

U nas jak już znajdę kurtkę, dobra na szerokość, to znowu długość jest za krótka, albo na odwrót.

Czy w Polsce nie ma facetów dwumetrowych ważących ponad 130 kg ?

Są jakieś tam ciuszki na alledrogo, albo są specjalne sklepy dla puszystych 5xl, ale tam wszystko idzie na szerokość, nie na długość.

Kurtkę motocyklową to muszę na zamówienie kupić w pl, z wielką łaską. A widzę że w usa jeżdżą na motocyklach faceci 2 metry wzrostu, 150 kg i kurtka motocyklowa wzór fabryczny, pospolity model dla takich olbrzymów.

Gdzie dostanę takie ciuchy ?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...