Skocz do zawartości

nauka jazdy na motocyklu kobiety


fh1216
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak jej się jeżdzi KTM? No i jaką pojemność ma? To jej pierwsze moto?

 

znaczy nie moja baba tylko z forum o

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/user/78306-baba/

 

ale możesz napisać to se po babsku pogadacie :D

 

 

bo ja na półsprzęgle nie jeżdzę, a nawet nie wskazane

 

nie przejmuj się motocyklem -to nie jest twój motocykl liczy się zdany egzamin a nie jego sprzęgło :D

Zresztą sprzęgło motocyklowe pływa w oleju i jest dosyć wytrzymałe da radę , napewno w trakcie twojego egzaminu się nie rozleci :D

Ja jak zdawałem A i zepsuła się YBR i nas wsadził na SR250 co już od czasów kiedy dinozaury uciekały przed meteorytem jeździła w tym ośrodku to ona chodziła jak automat -gaz silnik na obroty i powoli rusza :D

 

Jeździj tak żebyś zdała , będziesz mieć swój motocykl to będziesz go szanować :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie przejmuj się motocyklem -to nie jest twój motocykl liczy się zdany egzamin a nie jego sprzęgło :D

(...)

 

Jeździj tak żebyś zdała , będziesz mieć swój motocykl to będziesz go szanować :D

 

Super podejście. Po co szanować cudzą własność.

Chodzi o wyrobienie nawyku szacunku dla sprzętu.

Ale masz rację że na egzaminie nie ma to znaczenia. Jak zdawałam na B, to sprzęgło spaliłam, śmierdziało aż miło, i zdałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj słoneczko, chyba nie zrozumiałaś...

 

wymagania stawiasz kobietom nie z tej planety

one są do kochania a nie do rozumienia czegokolwiek :D

 

 

Ale masz rację że na egzaminie nie ma to znaczenia. Jak zdawałam na B, to sprzęgło spaliłam, śmierdziało aż miło, i zdałam.

 

to musiałaś mieć wysokie szpile albo dekolt do pasa , bo zapach sprzęgła samochodowego to czuć w bristolu jak w Nowym sączu spalisz.......

Ale ja wam tłumacze że samochodowe jest inne , samochodowe jest suche , nie chłodzi go i nie smaruje olej , i jest je łatwiej spalić niż motocyklowe ale i tak trzeba się postaram żeby śmierdziało paloną blachą chociaż jak widzę jak często kobiety ruszają ze świateł -gaz w podłogę i pedał sprzęgła puszcza 5 minut to może faktycznie się udać :D

Motocyklowego raczej nie poczujesz nosem tylko zauważysz zmiany w trakcie jazdy......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj słoneczko, chyba nie zrozumiałaś...

 

Czego znowu nie zrozumiałam :P ???? hehehehe

 

A to nie do mnie:P spoko:P Bo już się zamotałam:P

 

Gladiusa szanuje jakby był mój:P Niestety przyzwyczajam się do rzeczy , z którymi łączy mnie szczególny rodzaj związku:P hehehe Nawet czasem mu poklepie bak , że się dobrze sprawił heheeheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj słoneczko, chyba nie zrozumiałaś...

 

 

wymagania stawiasz kobietom nie z tej planety

one są do kochania a nie do rozumienia czegokolwiek :D

 

 

to musiałaś mieć wysokie szpile albo dekolt do pasa , bo zapach sprzęgła samochodowego to czuć w bristolu jak w Nowym sączu spalisz.......

 

Zaniżanie poziomu dyskusji level hard. Ja wysiadam. Wolę iść poczyścić gaźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiedziałem, że chyba nie zrozumiała... Nosz qurfa, w sumie czego się można było po samicy spodziewać...

Tylko żebyś się czasami na te gaźniki też nie obraziła :P

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z którymi łączy mnie szczególny rodzaj związku:P hehehe Nawet czasem mu poklepie bak , że się dobrze sprawił heheeheheheh

 

no tak ale to tylko kurs skup się żeby to zdać , jak przystało na współczesną foczkę pewnie bidy nie ma :D , ale nie lepiej za 140 zł zalać swój paździerz niż brać poprawkę :D ? tylko kosztowała praktyka 100 lat temu nie wiem ile teraz ( droższa niż na B była )

 

Masz zdać egzamin a cel uświęca środki.........nie spalisz sprzęgła pływającego w oleju jak 10min będziesz kręcić ósemki , posiłkując się półsprzęgłem , a tak się chyba najlepiej to robi bo widzę masa ludzi tak robi i kiedyś wszystkie ybr i sr w autoszkołach miały tak sponiewierane sprzęgło że masakra .........nawet jak będziesz ruszać jak dowcipowa Baba gaz i 5 min popuszczania klamki też nie powinno się nic stać

 

ja 2 lata jeździłem na samochodowym oleju 90% off i cały czas chłosta , 2 bieg strzał ze sprzęgła aż się geometria ramy przestawiała i tarcze mam grubością ok , nie są przypalone i wszystko działa.....

 

 

 

sprzęgło bardzo często padało w demoludach komarkach , ogarach , emzecie ale w japońskim motocyklu to dosyć twardy element..........

 

 

Wolę iść poczyścić gaźniki.

 

 

 

Życzę oby poszło ci to lepiej niż obsługa sprzęgła w samochodzie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala, to trzeba opatentować:P

 

Nie potrzebuje już półsprzęgła:) pierwszy raz jak robiłam manewr 8 i zaczęłam się bawić półpsprzęgłem to wyglebiałam moto. Wrzucam mu 1 i sobie kręcę kółeczka:P



No ale na co Ci to tłumaczyć jak i tak powiesz, że się nie da i tyle?? ;)

 

 

Przestałam myśleć:P Po prostu robię..więc pewno sie da:P :P :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...