Skocz do zawartości

Yamaha MT-125


Grzechuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie mam A.. dawno temu mogłem mieć razem z B robiąc na placu tylko "ósemkę" i zdając proste testy.. człowiek teraz żałuje.. ale coraz bardziej rośnie we mnie chęć zrobienia A, sprzedaży MT125 i kupna Hondy CB500X.. Osobiście lubię spokojna jazdę motorem z przepisowymi prędkościami :) MT-125 wystarcza do takiego spokojnego podróżowania, ale zaraziłem pasją żonę i coraz częsciej siada ze mną na moto.. a na dwie osoby 125ccm i 15KM to trochę za słabe.. a taka CB500X była by akurat :) no ale zobaczymy jak to wyjdzie..

Edytowane przez Grzechuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu prawo jazdy kat. A kosztowało około 300zł i wtedy je właśnie zrobiłem. Teraz kosztuje około 1600zł, ale to chyba żaden wydatek biorąc pod uwagę cenę motocykla, ubioru itd. Siodło pasażera w MT-125 jest okropnie małe, wnioskuję, że Twoja żona musi być filigranową kobietą lub mieć przynajmniej bardzo zgrabną pupę :laugh: . Dlaczego w tym roku nie zrobiłeś kursu kategorii A? Czy to aż takie trudne i czasochłonne?

125ccm i 15KM - myślałem, że jesteś zafascynowanym jednośladami nastolatkiem. :biggrin:

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona faktycznie jest drobnej postury i mieści się w siodle MT125 :) Hmm czemu w tym roku nie zrobiłem? W momencie kiedy wprowadzili przepis, że 125-tkami można jeździć na B stwierdziłem, że spróbuję przygody z moto, przecież zrobiło się to teraz takie proste, wystarczy kupić 125ccm i zacząć jeździć.. tak też zrobiłem, ale nie myślałem, że mnie to tak wciągnie, dlatego nie robiłem na przód kategorii A... poza tym praca, dom, rodzina, obowiązki, gdzie tu miejsce na robienie prawka :) Też robiłem prawko (B) 15lat temu, wtedy mój kolega który zdawał ze mną egzamin na B i jednocześne A zrobił na moto tylko ósemkę na placu i załatwione, po mieście jeździł tylko samochodem.. jak sobie pomyśle jaka to była okazja na A to szlak mnie trafia..

Edytowane przez Grzechuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona faktycznie jest drobnej postury i mieści się w siodle MT125 :) Hmm czemu w tym roku nie zrobiłem? W momencie kiedy wprowadzili przepis, że 125-tkami można jeździć na B stwierdziłem, że spróbuję przygody z moto, przecież zrobiło się to teraz takie proste, wystarczy kupić 125ccm i zacząć jeździć.. tak też zrobiłem, ale nie myślałem, że mnie to tak wciągnie, dlatego nie robiłem na przód kategorii A... poza tym praca, dom, rodzina, obowiązki, gdzie tu miejsce na robienie prawka :) Też robiłem prawko (B) 15lat temu.

Ja mam dokladnie tak samo z dwoma roznicami, tj. moja zona zupelnie nie akceptuje motocykla + mam inna 125'tke ;) No i B mam troche dluzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem prawko (B) 15lat temu, wtedy mój kolega który zdawał ze mną egzamin na B i jednocześne A zrobił na moto tylko ósemkę na placu i załatwione, po mieście jeździł tylko samochodem.. jak sobie pomyśle jaka to była okazja na A to szlak mnie trafia..

 

 

Też robiłem A i B 15 lat temu i wcale to tak nie wyglądało w innych częściach kraju.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...