Skocz do zawartości

Ja już zakończyłem sezon


Rekomendowane odpowiedzi

Wspłuczuje bardzo :? Ten koleś powinien stracić prawko.

?????????

I widac stosunek motocyklisty do kierowcy!

Kolego nie zawsze kierowca to dupa a na moto jezdzi lepszy! Jestem prywatnie motomaniakiem ale zawodowo kierowcą i wiem jak to wyglada z dwóch stron!

Oczywiście też nieraz jakiegoś z****** jak psa bo jezdzic nie umie ale na moto też jeżdzą tacy!

Trzeba się szanować a pomału uczą sie kierowcy że jest cos takiego jak motor na drodze!

W letnie upały jak byłem w pracy i trafiło mi się stać w korku to też mnie "szlag trafiał" jak na moto srodeczkiem se pomykali az mi żal było!

Widziasłem też na własne oczy jak kierowcy specjalnie dzwi otwierali na złośc, zjezdzają do środka żeby ino miejsca nie było itd...

To jest nasze polskie chamstwo na drogach i długo jeszcze to się nie zmieni!

Wszysto zależy od nas samych! Zacznijmy od siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ktury we mnie wjechał na szczęście nie okazał się kompletnym burakiem i przyznał się do winy. Jak leżałem w szpitalu to cały czas się przejmował, a i wkońcu odważył się mnie odwiedzić :( A ja już jestem w dużo lepszym stanie. Wczoraj wyciągneli mi druty z ręki i założyli łuske :mrgreen: Trwa to strasznie długo ale powoli wylizuje rany :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołanczam się do życzeń-szybko zdrowiej .Zdarzyło Ci się to czego tygryski nie lubią najbardziej. :oops:

 

Gość (choć zachował się jak mówisz na poziomie)musiał wjechać na czerwonym na BANK!!!

Z tego nie ma wytłumaczenia.U nas na wsi jest duże skrzyżowanie ze światłami i w lecie jak jest zielone to trzeba chwilę poczekać aż tiry browarów żywieckich przelecą na czerwonym!!!!Obserwowałem to jak

odprowadzałem dzieci do przedszkola.Dlatego uważam,że niezależnie czy gość się zachował czy nie

jest takim kretynem jak ci tirowcy u mnie.Strach pomyśleć co by było gdybyś u nas wjechał na zielonym!!!!

Ktoś napisał że kierowcy katamaranów to ,a motocykliści tamto.Bzdura .Albo ktoś umie się zachować na drodze albo nie!!!Albo widzi czerwone albo nie widzi!!! :eek2: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba było wyjeżdżać facetowi, hę?

 

co to miało być niby? że Ci zajechał drogę na czerwonym, co ty sobie głupi motorzysto myślisz? ty nic nie wart jeden pomiocie homiczy, ty psi wentylu...

trzeba se było motor kupować, co? myślisz że jak masz motor to jesteś lepszy, i poderwiesz jakieś fajne laski z osiedla co?

rodzice ci dali to se kupiles.

 

dobrze ci tak ty jeden ty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba było wyjeżdżać facetowi, hę?

 

co to miało być niby? że Ci zajechał drogę na czerwonym, co ty sobie głupi motorzysto myślisz? ty nic nie wart jeden pomiocie homiczy, ty psi wentylu...

trzeba se było motor kupować, co? myślisz że jak masz motor to jesteś lepszy, i poderwiesz jakieś fajne laski z osiedla co?

rodzice ci dali to se kupiles.

 

dobrze ci tak ty jeden ty....

Koleś,albo nie kumam o co Ci chodzi,albo byłeś uderzony w dzieciństwie piłką lekarską,która bynajmniej

nie leczy!!!!!

W drugim przypadku należy Ci się dyplom dla lidera GP klasyfikacji generalnej Filipów z Konopii.

Ciekawę coś Ty brał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja odswierze troche temacik bo byłem na kontroli po zdjeciu gipsu i mówie ze mnie kolano boli, okazało sie że mam pęknięta żepke i kawałek jej przeszkadza w pracy stawu a wogle to mam zerwane wiezadło i sie dziwią, że normalnie chodze. teraz w tempie ekspreowym ide na operacje. Także enduro_boy tzrymaj sie bo ni ejesteś sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...