Skocz do zawartości

Koleiny wzdłużne.


michu13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Major 87 kiera na bank jest prosta,jak skręcam na maksa to po prawej stronie do baku od końca kiery jest 1,5cm a z lewej strony 2,5cm, tak sobie myślę , że może półki są jakoś względem siebie nie równoległe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to wystarczy nie walczyć z motocyklem tylko rozluźnić ręce i dać mu jechać własnym torem jazdy i nawet po tarce można zasuwać ile wlezie.

 

Jestem za, a nawet przeciw.

 

W kilku miejscach gdzie często jeżdżę są podłużne koleiny, a akurat są to miejsca jazdy "korkowej" i pasowało by zmienić pas. A jak się rzekło korek, to z prawej i lewej samochody, i nie można zdać się na tor, jaki motocykl sam sobie wyznaczy, nie ma na to żadnego marginesu.

 

Wiem, o czym piszesz, w innych miejscach, gdzie jest pusto, cała szerokość dla siebie, dokładnie tak się najlepiej jeździ nie walcząc z maszyną.

Chyba nie zakrzyczycie, jak powiem że wtedy większa masa pomaga, a szerokie opony przeszkadzają.

Edytowane przez cosinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmik major 87 pokazane wszystko okej wytłumaczone po anglikańsku ale tu nie ma co za wiele tłumaczyć wszystko jasne,zobaczymy czy u mnie t poskutkuje jeśli półki proste to chyba zadzaiała zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechałem do garażu, poluzowałem śruby mocujące dolne półki ,śrubę kontrującą os , ośkę , błotnik motocykl stał na centralce i tak jak na filmie wduszałem w ziemię, ale oczywiście osioł nie zabrałem kluczyków z domu tak więc próba drogowa nie wypaliła, na bank coś sie zmieniło bo zegary sie przestawiły zobaczymy jak pójdzie jazda.Na razie wszystkim dziękuje za zaangażowanie .

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolegów powiem tak trochę się poprawiło ale nie tak do końca, może za mało go pompowałem.

Jak będe miał czas to powtórzę operację, mam nadzieję że się nic nie popieprzy i nie będzie gorzej.

 

pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...