Skocz do zawartości

Co to za motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to jakiś chinol to majątku nie straci nawet jakby mu generalke strzelił :bigrazz: . Cena adekwatna do jakości również w zamiennikach .

A może sie sporo nauczyć :D

Wyczyn owiec jak szukasz iskry to zacznij od magneta , trza rozpoznać czy to zapłon WN (kondensatorowy ) czy bateryjny 12V . Potem trzzeba bedzie sie pobawic kablami i prawdopodobnie nabyc moduł za całe 30-50zł .



Aha , jeden element i jego trwałość wzbudzały u mnie od zawsze podziw - chińskie rozruszniki . Ile to godzin kręcenia potrafiło wytrzymać :D

 

Kiedyś był temat - jakiś pacjent założył się że Loncinem 250 łyknie MZ-kę 150 . Chyba przegrał . Ale wrzucał fotki i tam było cos podobnego .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne żarty, koło Peugeot'a to nie stało.

Obawiam się o Twoje sukcesy w stawianiu tego na nogi skoro nie rozpoznajesz silnika 2T i 4T i ramy alu od stalowej.

Jeszcze raz Ci napiszę, ze silnik to Loncin 250 a rama hgw od czego.

Najsmutniejsze w tej historii jest fakt, że KS ma rację. Po włożeniu w to sporej ilości pieniędzy zrozumiesz, ze nie warto było(jeśli kiedykolwiek to w ogóle zapali a brak świecy w cylku nie wróży też dobrze).

Ktoś to sprzedał bo doszedł do tego...

a niech remontuje :D przynajmniej będzie co poczytać jak historie kolesia co yzf 400 czy 426 chciał remontować :)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie może to złom a dla mnie to coś w co warto włożyć pare złoty żeby efekt był extra

 

Ale nawet nie wiesz co to jest. Pewno nawet nie masz papierów, więc co planujesz z tym zrobić skoro nawet nie nadaje się do zarejestrowania? Wygląda to jak złom, a nie motocykl do remontu... Sorry, piszę jak jest, przykro mi... Ja bym tego za 50zł nie wziął...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak złom

 

4jku

 

To nie wyglada, to jest zlomem. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem że go kupiłem?

 

No to weź sprzedaj co możesz na części (chociaż nie będzie tego wiele) i poszukaj czegoś co sensownego. Jaką kwotę planowałeś włożyć remont? Może ktoś coś doradzi co można za takie pieniądze kupić...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie zastanów się nad rozłożeniem dziada na części i odsprzedaniu tego? Pewnie dużo nie będzie, ale zawsze coś tam wpadnie...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam drugie moto ten miał być tylko tak dla fanu

 

Wiesz, jak potraktujesz sprawę jako wyzwanie i sposób na spędzanie zimowych wieczorów żeby walczyć o drugą młodość tego motocykla no to jestem w stanie zrozumieć że chcesz go robić. Jeśli jednak chcesz jeździć i frajdę daje ci jazda a nie grzebanie w silniku, to już wszystko zostało napisane ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...