Skocz do zawartości

Yamaha YZ426F problem z chłodzeniem


mort3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od niedawna posiadam YZ426F '02 i mam problem z chłodzeniem, odnośnie wyrzuca mi przelewem płyn chłodniczy na postoju. Wiem że może to być uszczelka pod głowicą, pęknięty cylinder albo głowica.. Ale rozmawiałem z kilkoma osobami które miały 426 i powiedziały mi że ten model tak ma, że grzeje się po prostu na postoju z racji małej pojemności płynu w układzie. Spotkaliście się z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być jeszcze uszkodzony korek, pęknięty wałek wirnika albo przytkane od wew i zewnątrz chłodnice

na postoju od razu nie powinno się gotować, z kilka minut trzeba stać, nawet na żwirowni nikomu się nie zagotował bez powodu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieś głowicę i cylinder do szlifierni i powiedz w czym jest problem.

Możesz mieć pękniętą głowicę-niech zrobią próbę szczelności.

Może być też krzywa głowica lub cylinder ....

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wrka miała problem z grzaniem przez lewe powietrze od ciepłego ssania... Potrafiła się w 5 min na postoju zagotować. Też mi kilka osób mówiło że tam nie ma wiatraka, że na postoju to się może zagrzać ble ble ble. Po zlikwidowaniu lewego powietrza mogła stać cały dzień zapalona i nic jej nie było.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieś głowicę i cylinder do szlifierni i powiedz w czym jest problem.

Możesz mieć pękniętą głowicę-niech zrobią próbę szczelności.

Może być też krzywa głowica lub cylinder ....

Zanim zaczniesz rozkręcać i bez sensu szlifować , zrób Test na obecność spalin a właściwie CO2 w układzie chłodzącym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...