Skocz do zawartości

Ciuchy na ednuro/crossa.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jedno pytanie, co to jest buzer ? =] Szukalem na necie to wynajdowalo mi tylko akcesoria do noki  

Pzdr

 

Buzer to ochraniacz klatki piersiowej.

 

Pink ochraniacze kolan bez butów mało daja. Bauty crosowe trzymaja te ochraniacze i nie pozwalają im sie przemieszczeć ( patrz 4 posty wyżej)

Co do kolan to masz racje. Ja ma teraz problem z kolanem mimo że miałem buty crosowe i ochraniacze na zawiasie a one chronia kolano 2 rastwami plastiku i gąbka to i tak jestem w gipsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok., ale jeżeli kupię długie buty ALPINESTARS model S-MX 3. To podobno nie będą mi potrzebne ochraniacze na piszczele, – bo buty chronią piszczele?

 

S-MX 3 to buty (i to wcale nie takie tanie) na motocykl szosowy :?

 

Zobacz sobie to:

http://www.bemotor.com.pl/towary.php?kateg...3dfdf2a0038f2d0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink napisał:

No ok., ale jeżeli kupię długie buty ALPINESTARS model S-MX 3. To podobno nie będą mi potrzebne ochraniacze na piszczele, – bo buty chronią piszczele?

 

 

S-MX 3 to buty (i to wcale nie takie tanie) na motocykl szosowy  

 

Hehe :lol: Wpadka... :buttrock:

A tak na marginesie to takie buty crossowe są bardzo zajebiste - nawet na codzień :mrgreen: Mi się tam zajebiście podobają :mrgreen: Znając siebie nie raz będę je miała na sobie i wcale nie będę na moto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUTY: ja mam buty włoskiej firmy gaerne maja juz 3 lata (ale uzywane są około 2) bardzo dobrze chronią przed kamieniami wyskakującymi z pod koła usztywniają też dobrze

KASK: mam MDS (chyba :buttrock: ) ale jest tak połamany że wole nie mysleć co by sie stało jakbym sie w nim wywrócił dlatego jeżdże w jakimś innym bez firmy :(

RĘKAWICZKI: czemu są takie ważne?????????mam rękawiczki ale tylko dlatego ze ocalały gdzieś w szafce jeszcze z czasów jak tata jeździł ,to jeżdże w nich ale nie wiem co dają tak naprawde, jedno wiem nie mam wytartej skóry przy kciuku

SPODNIE mam moro z naszego wojska polskiego (WP) :D już chyba 4 bo dziury palą sie co 3 tygondie juz mam panterke na kolanie :D wiec jednak w spodnie warto zainwestwać sam już odłożyłem co nieco na spodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUTY: ja mam buty włoskiej firmy gaerne maja juz 3 lata (ale uzywane są około 2) bardzo dobrze chronią przed kamieniami wyskakującymi z pod koła usztywniają też dobrze

też mam gaerne 2 lata :buttrock:

RĘKAWICZKI: czemu są takie ważne?????????mam rękawiczki ale tylko dlatego ze ocalały gdzieś w szafce jeszcze z czasów jak tata jeździł ,to jeżdże w nich ale nie wiem co dają tak naprawde, jedno wiem nie mam wytartej skóry przy kciuku

no widzisz, ja po kazdej jeździe mam bąble na kciukach i odciski na wewnętrznej stronie dłoni, nie wiem co by było jakbym jezdzil bez rekawiczek. poza tym w rękawiczkach masz znacznie lepszą przyczepność ręki, no i przy glebie nie bedziesz musiał przeszczepiać skóry, bo chyba właśnie dłonie są najbardziej narażone na obtarcia podczas gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj adam burchle na dłoniach to odciski wiecej treningu i nie będą sie pojawiać wiem bo zawsze mam na początek sezonu jak to człowiek jak idiota wpadnie na tor po sporej przerwie

jakos jeżdże od kwietnia i odciski nadal są. bąble rzeczywiscie pojawiają sie tylko po długiej przerwie ale po jakims czasie zmieniają sie w twarde odciski, a odciski już zostają i nie zmieniają sie w nic, chyba ze przestane jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

RĘKAWICZKI: czemu są takie ważne?????????mam rękawiczki ale tylko dlatego ze ocalały gdzieś w szafce jeszcze z czasów jak tata jeździł ,to jeżdże w nich ale nie wiem co dają tak naprawde, jedno wiem nie mam wytartej skóry przy kciuku

 

Nie raz się przekonałam, że rękawiczki są bardzo potrzebne!

Najgorsze jest to jak długo jeździsz <nawet nie ostro> i zimne powietrze wlatuje cię za rękawy - powoli twoje ciało wyziębia się a potem to jest już tylko ból - Straszna niemoc :/

No fakt wy faceci możecie sobie pozwolić na pocharatane łapki ale ja nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink ale z ciebie gorąca dziewczyna :clap: własnie chodzi o to ze jak sie jeździ nie ostro tzn. turystycznie to ciało sie bardzo wyziębia , bo im ostrezej jeździsz (np. na torze) tym jest cieplej bo zmuszasz organizm do wysiłku :( a bluze i tak zawsze mam nacięgnietą na rękawiczki, ale ściągacz na rękawie robi jednak swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink ale z ciebie gorąca dziewczyna

Nawet nie wiesz jak się mylisz... :clap:

:arrow: Icea pewnie z chęcią zaraz to skomentuje... :mrgreen: On to uwielbia...

 

Ja lubię jak mi ciepło - więc pewnie będę zawsze jeździć w kurtce zimowej... :( :mrgreen:

Może jak wcisnę na siebie dużo ubrań to nie będę musiała kupować ochraniaczy… hehe…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jak mi ciepło - więc pewnie będę zawsze jeździć w kurtce zimowej...

Może jak wcisnę na siebie dużo ubrań to nie będę musiała kupować ochraniaczy… hehe…

zimowa kurtka jest do dupy na enduro bo bardzo krępuje ruchy, już nie mówie co bedzie jak założysz na siebie dużo warstw. najlepiej mieć buzer na siatce, na to poliestrową bluze, i ewentualnie jak ci będzie zimno - kamizelke enduro bez rękawów. jeśli w tym wszystkim bedzie ci zimno to znaczy tylko ze za słabo jezdzisz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wecej ciuchów tym gorzej, masz skrępowane ruchy, taki śniegowy bałwanek na motorze :( , wiec bedziesz musiała ostro dawać żeby było cieplutko,

P.S i w zime nie rozbierajcie sie do slipek po jeździe i nie tarzajcie sie spoceni w sniegu bo procentuje to przeźiębieniem krwi doświadczyłem czegoś takiego nic przyjemnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wecej ciuchów tym gorzej, masz skrępowane ruchy, taki śniegowy bałwanek na motorze , wiec bedziesz musiała ostro dawać żeby było cieplutko,

P.S i w zime nie rozbierajcie sie do slipek po jeździe i nie tarzajcie sie spoceni w sniegu bo procentuje to przeźiębieniem krwi doświadczyłem czegoś takiego nic przyjemnego

Spoko na szczęście mam windstoppera :( o zimno się nie boję :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze nie oszczędzać na ubraniu i ochraniaczach.

Jak wsiadlem na moto to mialem kask i ochraniacze na kolana ( takie male cienkie ).

Nastepnie po jakis 2 tygniach i glebie na brzuch ( tydzień nie mogłem sie podniesc z wyra bo mnie flaki napierdzielały ) kupiłem sobie buzer.

Na kolejnym wypadzie motor przygniotł mi noge do skały ( zostalem bez skory na kostce ) kupiłem buty i porządne ochraniacze na kolana i łokcie.

Po kolejnych paru tygodniach jak mnie przypaliło ( noga mi zostala między tlumikiem a ziemią ) kupiłem spodnie i rękawiczki .

 

Więc radze sie uczyć na błedach innych i kupić odrazu cały zestaw.

jasli chodzi o pytanie gdzie kupic to ja zamawiałem ubranie u ludzi z alegro ( mowilem co chce a oni to sciagali z USA ) . tu jest kontakt http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=30134808

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...