Skocz do zawartości

Sprzedam Suzuki Bandit 650s 2007r. 10000zł, Kat.A2


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fincher, ubezpieczyciel (czytaj doradca klienta) bardzo chętnie się z Tobą zgodzi w momencie podpisywania umowy, natomiast w przypadku kolizji ten sam ubezpieczyciel (czytaj prawnik) już może mieć inne zdanie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fincher - ewidentnie przepisy są takie jakie są i nie można zdławić o więcej niż połowę mocy pierwotnej zgodnie z nimi. Gdzieś niedawno był ten wątek poruszany. To, że naczelnik, policjant czy cholera wie kto jeszcze nie rozumieją przepisów, niestety nie zwalnia kupującego od ich nieznajomości. Mam obawy, że nawet jak poprosisz WK o interpretację tego przepisu i niby będziesz mógł legalnie zarejestrować, to ktoś inny może to kiedyś zanegować i zostajesz z ręką w nocniku.

Jeśli to nie jest dla Ciebie wiarygodne, to sprawdź jakie moto na kategorię A2 mają homologowane importerzy. Jeśli nawet są to pojemności 600 lub wyższe, to ich moc pierwotna nie przekracza 95KM (70kW). Właśnie tutaj przy okazji Suzuki ma niby w ofercie GSR750 na A2 a z tego co kojarzę to ten sprzęt ma nieco powyżej 100KM fabrycznie. Ot ciekawostka :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo dziękuję, za ruch w ogłoszeniu, mam nadzieje, ze to pomoże przy sprzedaży ;) tym samym proszę o nie offtopicowanie w temacie, a potencjalnych zainteresowanych bandziorem zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje, że kupiec nie będzie miał problemów związanych z nieprawdziwymi informacjami sprzedającego ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią ustawy a nie potrafią intencji precyzyjnie ubrać w słowa i mamy babole.

 

"w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe" - za precyzyjne nie jest. Kwestia od czego liczone jest wprowadzanie zmian. :)

Dla urzędnika wcale nie musi to być moc liczona od fabrycznie niezdławionego silnika a np. od "mocy pierwszej rejestracji".

 

Zresztą w przypadku powyższego Bandziora nie ma o czym gadać bo w rzeczywistości ma 85 KM to i tak legalnie jechać na A2 nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...