Skocz do zawartości

Plytki zaworowe


l3ft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Spokojnie Panowie.

Do KZty L3fta będzie wszystko dobierane katalogoowo o ile się da. W ostateczności będziemy zwracać się do warsztatów specjalistycznych.

Żeby wiedzieć o istnieniu warsztatów zajmujących się dorabianiem podzespółów nie musieliśmy zapodawać tematu na forum... Panowie, nie róbcie z nas głupców...

Oryginalna płytka do KZ z Kawasami już zamówiona.

Koszt 28 zł.

Za takie pieniądze NIE WARTO bawić się w jakiekolwiek rzeźbienie czy dorabianie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

PS

To że ktoś chce Ci pomóc a ty z niego szydzisz to inna para kaloszy

Pipcol brachu, nikt z nikogo nie szydzi, a tym bardziej my, chłopaki z HRG z kogokolwiek z Tobą włącznie. Jak to mówi młodzież - respect :buttrock:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifowana płytaka kosztuje 5zł... zakładam i zakładałem takie płytki... robię w sprzętach które na nich jeżdzą systematyczne regulacje i przyznam że płytki sprawują się bardzo dobrze...oczywiście zależy kto je dorabia. Nigdy nie odstawiałem patentów na kapsle czy szczelinomierze, a zdarzało mi się robiić takie ustrojstwa....

 

Ps. Rozumiem, że twoja KZ jest dla ciebie bóstwem ale nie oszukujmy się nie jest to cód techniki i spokojnie mógłbyś zastosować płytki dorabiane z jakiegoś samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę mieć taka płytka i to w poniedziałek, bo właśnie robię zawory w takim silniku, a mam do dyspozycji druga głowica z zapasam płytek. Jak się właściciel zgodzi, to odkupię jedną od niego. Jakby co to łap mnie na PW lub telefonicznie.

 

To ja jeszcze dodam coś w swojej sprawie - potrzebuję pilnie płytkę do Yamahy XJ 600 N 97 rok. Co się dało zeszlifowałem, co się dało pozamieniałem, ale jedna franca nie wydała i postukuje :) . Grubość 270 lub więcej. Pilne !!! 8)

 

POzdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....potrzebuję pilnie płytkę do Yamahy XJ 600 N 97 rok. Co się dało zeszlifowałem, co się dało pozamieniałem, ale jedna franca nie wydała i postukuje  :) . Grubość 270 lub więcej. Pilne !!!  8)  

 

POzdro, Paweł

 

Jezeli to ta sama płytka co u mnie (XJ 600-86r) to mam II glowice i juz ją rozebrałem wiec płytki są tylko trzeba wybrac... zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...