Skocz do zawartości

Motocykl na a2


sasecka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 moto się nie rejestruje na prawo jazdy. Po 2 na czymś co ma powyżej 70 kW w serii nawet po zdławieniu moto legalnie nie pojedziesz. Po 3 jak ktoś Ci sprzeda takie moto i zagwarantuje Ci, że możesz legalnie jeździć, to znaczy ze szuka jelenia. I po 4 to, że na zachodzie można, nie znaczy ze można w Polsce. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandat za brak uprawnień, możliwe odholowanie pojazdu

w przypadku kolizji/wypadku i Twojej winy ubezpieczyciel będzie ściągał od Ciebie wypłacone odszkodowanie (to może być szczególnoe bolesne finansowo jeśli szkoda będzie na osobie-nawet dożywotnia renta)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mam upatrzoną kawe zx6r i gość pisze ze w miejscu kw ma wpisane 25 nie ma tego odnotowanego jako adnotacje ze zablokowany. motocykl jest sprowadzony nie wiem czy to coś zmienia .? a jak mam a2 i mnie zatrzymią raz mandat a za 2 razem też czy mogą mi zabrać prawko za to ?



a nie mówiąc o wypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się najpierw jeździć na motocyklu, potem zrób sobie prawkoA, potem jak dojrzejesz, to kup sobie 100 KM motocykl.

 

Gdyby ten temat pisal 17 latek, to bym jeszcze uszło.

 

To, że jedzisz to badzo dobrze, zależy jak z hamulcem miedzy uszami w tym wieku.

Edytowane przez damikss

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre .kolego wiadomość dla Ciebie na moto jeżdżę od 6 roku życia 2 ostatnie sezony latałem na kawasaki er5 i teraz chcę kupić coś mocniejszego . tylko koniecznie na a2 bo mam a2 a do prawka pełnego A brakuje mi jeszcze roku.



a co to ze jestem młody to nie oznacza ze mam nasrane do głowy (za przeproszeniem)

Edytowane przez sasecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupie motocykl poj. 600 minimum 100 km czterocylindrowy, sport lub naked.

do 10tyś. i żeby był zarejestrowany na a2. okolice krakowa

 

To, ze jezdzisz od 6 - go roku zycia, hmmmmm

 

Jezeli jezdzisz tak jakie masz pojecie o przepisach to o nic wiecej nie pytam, co najwyzej,

 

od kiedy pojazd rejestruje sie na dana kat. PJ ? ? ? :banghead:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla Ciebie Ntv650 - w dowodzie 25kW :p

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...