Skocz do zawartości

LUDZIE PROSZE POMÓŻCIE !! TRAGEDIA!! OGAR SIE SPSUŁ !!


Anarch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde jestem zdołowany

pierwszy raz sie zdażyło żebym nie wiedział jak ogarka naprawić

:cry: :cry: :cry:

 

otoz tak

wracalem z kolegami ze sławy (kolo 25 km)

 

dojeżdzam przy samym garazu

czuje jakby mi moc zaczął tracic

kawalek pojechal

za rono i go wyłączyłem

zmieniłem świece

to samo

niby jakos odpalał jak próbowałem na niego wsiąśc wrzucic jedynke to tak samo tracil moc i gasl, lub jak na jalowym dawalem wyzsze obroty - tak jakby sie dusil,

 

pozniej wszystko co bylo mozliwe sprawdzalem

iskra na swiecy jest

paliwo dochodzi do gaznika

dysze czyste

nie mam pojecia co jest

po prostu dół toralny

pomóżcie jak najszybciej( z góry wielkie dzienny i w podziece kufel zimnej 95)!! bo dlugo nie wytrzymam ze swiadomoscia ze cos mu jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieszanka ? Experymentowałeś coś z paliwem ? Kurde facet, sam nie wiem co mu może być :buttrock: jeśli to nie to.....Narwde podzielam twego doła...Chyba musze cie nastraszyć mechanikiem 8O ...... A może coś z tłokiem nie tak :roll: ? Ja bym na twoim miejscu dobrał się do głowicy ale jeśli nie wiesz - nie zabieraj się za to bo można nieźle spieprzyć... :buttrock:

 

Szczere kondolencje :banghead: :banghead: :evil: :banghead: :banghead: :evil:

I jak najszybszego powrotu moto do zdrowia i twojego powrotu z doła psychicznego stary.....walnij kielicha..częściowo przejdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie troche off-topic, ale jakos przezyjecie :PPP Sława jest pare km od Świdwina i w druga stron Redła ?

Pzdr =]]

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Ci się filtr powietrza zapachał i ją muli?? mojemu koledze w jawdze spadła kiedyś iglica z (niewiem jak sie nazywa to co trzyma iglice i jak się ciągnie linke to to podnisi iglice... to jest przepustnica???) chyba przepustnicy. zapomniałem jak sie to nazywa... i miał tylko i wyłącznie niskie obroty...sprawdź to chociaz to może wydawać się głupie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten ogar w ogóle odpala.. czy juz w ogóle zaniemówił... Ja miałem tak, w jawce że świrowałem w lesie... I wyje*ałem, i przestała palić.. chyba dostała się woda..Poczekałem dwa dni (padało..) wyczyściłem, i wkońcu się wkurzyłem i pale.. odpaliła ale była tak słaba, że szkoda gadać.. co się okazało miałem coś w cylindrze.. i mam już po nim :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufffff

zrobiłem poprostu

no dawno tak szczesliwy nie byłem

pół dnia wspólnymi siłami z kumplem robiliśmy - cylinder zdjelismy, wszystko w porzadeczku. to juz wogole tragedia - co sie stalO??

wkrecilismy jego gaznik jedzie( w miedzyczasie bakiem potrzaslem bo pomyslalem ze dolali czegos do bzyny i troche zlalem jej z wezyka)

 

hmmm

 

przedmuchalismy troche moj gaznik ale w sumie nie widzialem zeby bylo gdzies zapchane

i jezdzi :buttrock:

 

hmmm

ja jednak teraz mysle ze to chrzczona benzyna musiala byc

 

w sumie supreme leje ze statoila

lalem stara od babci 1/2 ale ona sie skonczyla i ciutke 0.2 dolalem z bp

cos gdzies musialo byc nei tak

ale juz jezdzi

 

ale ogarek kochany

tyle przejechal a pod samym garazem padl

po prostu..... :buttrock:

 

dzieki za rady

aha cos mi sie przypomnialo jak jechalismy wczoraj do slawy to z kumplem na jawce skuter wyprzedzilismy kolesia co na jakims nowym skuterku jechal pokazalismy

mu technike ]:-> a koles na rozpadajacym sie kadecie nie dał rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jawa_skuter

hah wyprzedzenie nie odblokowanego skuterka nie jest trudne

45km/h to sie jeszcze da na jawce przekroczyć :buttrock:

tak wogole musze zmienić nicka bo jawke chyba opchne komuś

i simsonka nabędę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czego ja bym se nie kupil........

kasy ni ma

roboty ni znalazlem na wakacje

kuzwa

zeby mnie ciotka na ferie lub za rok na wakacje do niemiec wziela.........

 

PYtanie

jak i w ktorym miejscy przyciac kolanko do wydechu zeby nie bylo tlumione??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniacz :buttrock: To nie ta sława //////////// :buttrock: tu chodzi o sławę w lubuskim :banghead: są trzy sławy """ http://www.pilot.pl/index.php3?Z_CITY_NAME...orm_t=1&lang=pl """" ............a co do kolanka to kolanko nie powinno wchodzić niż 3 cm do tłumika iiiii oczywiscie szczelne powinno być żadnch przedmóchów niepowinno mieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...