Skocz do zawartości

ludziska pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

CB500 inaczej oddaje moc niz 4 cylindrowka i na niskich obrotach ma wiecej momentu.

Nawet moja 40 konna BSA daje wrazenie ze blyskawicznie zbiera sie przy ruszeniu z miejsca.

Dlatego Saska objezdza spod swiatel na CB500 motocykle z o wiele wieksza moca max.

Ale tego jakos nikt nie napisal :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Najlepiej mieć motocykl taki, by nie było nim szkoda pieprznąć o asfalt. Jak sie nie wywrócisz to się nie nauczysz. Części do cebuli za półdarmo są sprzedawane, po co Ci fazer.



cbf500 drugi raz bym nie brał właśnie z tego powodu. byle paciak i po zegarach. A zegary spokojnie 900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Mój znajomy zrobił tak samo, kilka rys było tylko na początku, przy pierwszych glebach. Potem piękne kawasaki wyglądało już trochę mniej reprezentacyjnie. Kto bogatemu zabroni :) Mnie by nie było stać by kupić nowe i sie jeszcze na tym wywalać.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie wywrócisz to się nie nauczysz.

 

Komandosek

 

Idealem jest Pilot Airbusa 380 lub innego Jumbo Jet'a :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer dobry sprzęt, samemu mam FZS 600 starsza wersję na gaźnikach. I jak przejechałem się na s2 na wtrysku, która ponoć ma 98km to mój staruszek jest lepszy :) jakoś lepiej ten silnik reaguje, i bardziej przyjemny. A i pali mniej od wtryskowej wersji. Jedyne w czym ustępuje nowszemu to wygląd owiewki. Ale już polubiłem nawet te prostokątne lampy:)

Mam 175cm i tylko 65kg, fazer waży 3 razy więcej. Do ziemi sięgam z lekko ugiętymi nogami, jest wygodnie.

 

Jak chcesz fazera polecał bym starszą wersję, skoro dopiero zaczynasz to nie wiesz będzie ci pasować, a i jakiś paciaciak pewnie sie zdarzy. Dlatego starszy, tańszy a różniący się zasilaniem i kształtem owiewki byłby lepszy.

 

Ktoś wspomniał że dopiero drugie czy trzecie moto jest takie jakie powinno być. Dlatego teraz chce sprzedać faziego i spróbować jakieś enduro.

 

 

Ps 8500 za cb z98 to chyba trochę dużo.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez wydawalo sie dużo , ale tyle chce bo twierdzi ze cb jest idealna :-). Ja jednak jezdzilem moze napiszmy przejechalem sie na cb i na fazim i na yamaszce jakoś tak mi wygodniej , bardziej mi się podoba i dlatego tak padł wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fazer jest bardzo wygodny, do tego specyfikacja silnika 2w1 i świetne sportowe hamulce. Zrobiłem swoim jak narazie 10tysięcy km i sprawdza się w każdych warunkach, jak narazie tylko offroadu nie próbowałem bo strach :)

 

 

Jeśli kupisz zdrową sztukę to będzie pan zadowolony.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...