Skocz do zawartości

Honda cb 750 seven fifty praca silnika


OCRG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj nagralem filmik z pracy silnika mojej sevenki. Slychac tam brzeczenie i nie zabardzo wiem co to.

Mam trzy typy ale ja za cienki jestem w te klocki i prosze wprawne uszy o diagnoze.

Z gory dzieki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew:)

Było by fajnie jak to by byl tlumik/i i tez tak na poczatku myslalem , ale niepokoi mnie ten dzwiek jak stoje z przodu motoru to wydaje mi sie tak jakby rozrzad brzeczal, a pod koniec filmiku jak schodzi z obrotow tez to slychac.

Napewno sprawdze te tlumiki, bo i tak mialem zamiar je rozebrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech się rozmontował .

 

Pozatym

- zmierz kompresję , jeśli dobra to

- zrób gaźniki

Bo chodzi jak kombajn do kartofli .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ze dwa gary wzięły sobie urlop:)

Nie wiem czy dobrze cie rozumiem, dwa cylindry wg. Ciebie nie pala tak.

Nie wiem po czym to wywnioskowales,ale pala wszystkie cylindry.

 

 

Przyjzalem sie dokladniej wszystkiemu dzisiaj i zauwazylem ze kominy dotykaja sprezym amortyzatorow i ten dzwiek pewnie z tego , bo jak zdjolem caly wydech i porzadnie wyczaslem to nic nie bylo slychac.

Dzieki za odzew i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba zanetti Twoje ucho nie dawalo mi spokoju wiec wczoraj odpalilem sevenke na sciagnietym calym wydechu jak juz bylo ciemno i okazalo sie ze z 4 garow idzie ogien, czyli ok. Dzisiaj zaloze spowrotem wydech, bo odgiolem troche mocowania tak ze kominy nie powinny uderzac o amortyzatory i mam nadzieje ze ten kombajnowy stukot zniknie.

Pozdrawiam LwG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak właśnie sprawdź, spryskiwaczem do szyb po 15sek od zapalenia pryskaj na kolektory, zobaczysz który nie pracuje. To że idzie ogień, to o niczym nie świadczy. Może jak go przegonisz na wiosnę to czwarty gar się włączy, nie mówię, że cały czas jeździłeś na trzech, ale na tym filmie słychać to wyraźnie ten motocykl nie pracuje na wszystkich garach.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...