Skocz do zawartości

gsxr 750 z 1995r. problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam taki problem. Mianowicie oddałem do mechanika moto na grubszą robote m.in wymiana głowicy bo mi rozrząd przeskoczył i pare innych rzeczy. W trakcie pracy zostały wymienione też cewki, które pochodziły z gsxf-a z 2007 roku (podobno). Rzecz w tym, że jak go odebrałem to było wszystko w porządku, chodził elegancko, ale po 2-3 dniach coś dziwnie zacząl chodzić. Nie ryczał jak na początku tylko był taki zdławiony jakby na 3 garach chodził (coś podobnego). Później to już w ogóle stanął i nawet nie mogłem go odpalić. Postanowiłem, więc spowrotem go zaprowadzić do mechanika a ten sprawdził, że świece są walnięte tzn. nie ma iskry na świecach. Po wymianie świec okazało się, że wszystko wróciło do normy. Po w sumie 1-2 dniach choroba znowu powróciła. Zaczął znowu dziwnie chodzić a nawet czasami przerywać. Tak jakby podczas jazdy mu moc wracała na chwile.I teraz zastanawiam co to moze być.Czy te cewki mogą rozwalać mi świece. Czy ja mam takie szczęście do świec, czy może jest to czegoś innego wina ,np. przewodów, fajek, masy. Moto zamierzam oddać do innego mechanika, ale to jak fundusze mi na to pozwolą i czas. Narazie proszę Was o pradę drodzy forumowicze. Mam nadzieję, że ktoś coś z tego zrozumie. Może ktoś miał podobny problem.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 3 Na chwilę nie odpalałem. Też tak słyszałem, że nie można nowych świec na chwilę odpalać. Na to akurat byłem uczulony.

Ad. 1 Te cewki to sprawdze. Mam znajomego kolege elektryka to mi pewnie pomoże z tym.

Ad. 2 Mam stare cewki to porównam.

 

ale to wszystko w weekend pewnie bo na delegacji jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...