Skocz do zawartości

ustawienie jawy 350 ts


tskacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, z przyzwyczajenia napisałem w liczbie mnogiej.

 

A tak na marginesie trochę kultury, to nie boli;)

 

a jak byś widział tą kulturę ?

piszesz bzdury w dziale Mechanika i wymagasz kultury - ogarnij się chłopie :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak byś widział tą kulturę ?

piszesz bzdury w dziale Mechanika i wymagasz kultury - ogarnij się chłopie :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Myślałem, że kultura wypowiedzi obowiązuje zawsze każdego no ale... może nie każdy dotarł na tę lekcję. Można grzecznie zwrócić uwagę na pomyłkę bo wspominanie o myśleniu i bólu to trochę poniżej poziomu moderatora. No ale widzę, że wyznaczasz go sobie sam.

 

I zamiast dalej się wysmętniać daj bana i nie rób koledze OT w temacie bo chodź pomyliłem się to przynajmniej na temat bez prób podbijania sobie ego;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieeedyś w ts350 miałem zalożony elektroniczny zaplon rodem z podpoznańskiego Lubonia. Zaletą byla mocna iskra (zwiększalo się przerwę na świecy) i dynamiczny kąt wyprzedzenia zapłonu. Przeróbka byla banalnie prosta a regulacja mega precyzyjna. Chodzila na tym znacznie lepiej, była trochę żwawsza i paliła na dotknięcie kopki. Może pomyśl o czymś takim, bo warto. Tym bardziej, że regulacja seryjnego zaplonu to w jawie masakra Wtedy to byla dosyc droga zabawa, dzisiaj pewnie kosztuje śrubki. :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samodzielne wykonanie to koszt części- ok 20 zł z wysyłką. Ogarnięty elektronik zrobi takie cudo za 50 zł razem z częściami.

A widzialeś kiedyś coś takiego? To nie tylko elektronika, ale też parę innych elementow. Ja wiem, że jesteś makgajwer, Adaś Słodowy i koperfild w jednym, czyli czlowiek orkiestra, co krawaty wiąże i przerywa ciąże, a w wolnych chwilach sprzedaje trumny, owoce i warzywa, ale po co rzeżbić w gównie i wyważać otwarte drzwi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieeedyś w ts350 miałem zalożony elektroniczny zaplon rodem z podpoznańskiego Lubonia. Zaletą byla mocna iskra (zwiększalo się przerwę na świecy) i dynamiczny kąt wyprzedzenia zapłonu. Przeróbka byla banalnie prosta a regulacja mega precyzyjna. Chodzila na tym znacznie lepiej, była trochę żwawsza i paliła na dotknięcie kopki. Może pomyśl o czymś takim, bo warto. Tym bardziej, że regulacja seryjnego zaplonu to w jawie masakra Wtedy to byla dosyc droga zabawa, dzisiaj pewnie kosztuje śrubki. :)

 

 

Gotowy, do montażu wraz z instrukcją. Kupiłem za 170zł i chyba + 17zł przesyłka (pobraniowa). Facet ogłasza się na którymś z for dot. 350TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego by było dobre ? a moze jest cos tanszego ? bo prawie wszyskie pieniadze włożylem juz w silnik

nie maszyna lecz technika zrobi z ciebi zawodnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...