Skocz do zawartości

napinacz fzr do f4


master611
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
wiem ze temat byl poruszany ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi dla mnie;
Chce zalozyc napinacz od fzr do mojej f4, zakupilem napinacz od thundercata(rzekomo taki sam) i zdziwil mnie fakt ze rozstaw jest inny ale nie bylo to rzedu milimetrow, ale nawet rozwiercajac otwory wietlem(chyba 8) nadal nie pasowal na otwory w glowicy... kieruje pytanie do tych co zakladali do f4 od fzr napinacz,o ile trzeba bylo poszerzyc otwory w napinaczu ? jak ktos to juz robil to bede wdzieczny za wskazowki przy montazu co i jak.
Edytowane przez master611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu, którego nie stać na nowy oryginalny napinacz może się zdziwić jak zobaczy, że rozstaw śrub w napinaczu od FZR jest węższy.

nie zdziwie sie bo jestem tego swiadomy, pisalem wyraznie ze pasuje po malej przerobce.

 

 

A jednak zdziwko :)

 

Ja zakładałem kiedyś napinacz od FZR do F3 ale nie pamiętam dokładnie ile trzeba było rozwiercić, w kazdym razie dużo.

 

A teraz policz sobie ile wydasz za kolejny napinacz i czy nie lepiej byłoby kupić od razu oryginalny od dilera.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A jednak zdziwko :)

 

Ja zakładałem kiedyś napinacz od FZR do F3 ale nie pamiętam dokładnie ile trzeba było rozwiercić, w kazdym razie dużo.

 

A teraz policz sobie ile wydasz za kolejny napinacz i czy nie lepiej byłoby kupić od razu oryginalny od dilera.

 

na innych forach pisali ze kwestia kilku mm, kupilem od thundercata i nie bylem pewny czy jest taki sam jak od fzr; bynajmniej czekam na odpowiedz osob ktore zakladaly do f4; chce miec pewnosc po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że mam taki napinacz już ze zrobionymi fasolkami z otworów mocujących i że oddam za piwo, a mimo wszystko wolałeś kupić taki na allegro?

 

 

EDIT:

Bynajmniej? RLY?

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka mm to jest dużo biorąc pod uwagę ilość materiału wokół otworów mocujących.

no tez mnie to zastanawia wlasnie, nigdzie nie moge znalezc pewnej informacji czy jest taki sam w thundercacie

 

Pisałem, że mam taki napinacz już ze zrobionymi fasolkami z otworów mocujących i że oddam za piwo, a mimo wszystko wolałeś kupić taki na allegro?

gdzie pisales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparty jesteś a na to nie ma lekarstwa niestety.

Oszczędzasz na napinaczu to i na pewno łańcuszek pozostanie stary i awaria to tylko kwestia czasu.

Możemy tylko mieć nadzieję, że po zerwaniu łańcuszka opiszesz nam dokładnie wielkość szkód w silniku.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...