Skocz do zawartości

can am spyder


grzela3396
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mozna by Doktorat napisac czy CanAm jest motocyklem czy tez nie.

 

Dla mnie wieloslad nie jest jednosladem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest. Łączy wady samochodu i motocykla.

tak jak i klasyczna traja tudzież sidecar ;)

 

Dla mnie wieloslad nie jest jednosladem.

 

:crossy:

no ameryki nie odkryłeś :P co nie przeszkadza być motocyklem ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak jak i klasyczna traja tudzież sidecar ;)

 

klasyczna normalna trajka łączy w sobie zwrotność motocykla ( wąski przód , jedno koło skręca ) i trakcję i do pewnego momentu stabilność samochodu ( 2 koła napędzane )

 

a spyder w tym momencie ma szeroki przód z 2 kołami skrętnymi co daje mi w zasadzie zwrotność samochodu i brałbym to jako wadę , i jedno koło napędzane z tyłu co daje mu kiepską trakcję z motocykla....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyczna normalna trajka łączy w sobie zwrotność motocykla ( wąski przód , jedno koło skręca ) i trakcję i do pewnego momentu stabilność samochodu ( 2 koła napędzane )

 

a spyder w tym momencie ma szeroki przód z 2 kołami skrętnymi co daje mi w zasadzie zwrotność samochodu i brałbym to jako wadę , i jedno koło napędzane z tyłu co daje mu kiepską trakcję z motocykla....

ojjj - tu bym się z Tobą nie zgodził, nie ma mniej chyba zwrotnych pojazdów (może oprócz autobusów przegubowych) niż klasyczne trajki (nie piszę konkretnie o Twojej)

zazwyczaj same rozmiary mają spore, wyciągnięty do przodu zawias z główką ramy niemalże poziomo także nie ułatwia zawracania natomiast próbując dynamicznie zawinąć zazwyczaj pojawia się podsterowność nie do ogarnięcia

takim can-am'em podejrzewam można zawrócić (bez pasażera na pokładzie) praktycznie w miejscu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak ma się gdzie jeździć (zakręty) to czemu nie

raz miałem przyjemność jechać za tym wynalazkiem ~15km w korku w Belgii, na zewnątrz było +32st i pełne słońce, koleś nieźle się gotował przez jakieś 2h :D

wygląd na tak, trakcje zapewne też ze względu na konstrukcję ale praktycznie tylko poza miasto na odludzie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? Wydaje mi się, że za wcześnie odpuściłes.

Mi zwykły motocykl jako zabawka trochę się znudził dlatego ujeżdżam sprzęta z wózkiem.

Natomiast jakiś jednoślad musi być aby móc w razie potrzeby sprawnie przebić się przez miasto.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niż klasyczne trajki (nie piszę konkretnie o Twojej)

zazwyczaj same rozmiary mają spore, wyciągnięty do przodu zawias z główką ramy niemalże poziomo także nie ułatwia zawracania

 

tak ale klasyczna trajka jest przecież zbudowana w oparciu o samochodowy silnik i ma mechanizm różnicowy, więc bez przesady..........moja właśnie na twardym suchym wcale nie skręca , tylko opcja ,,na froga na rondzie'' wchodzi w grę :D w terenie jak jest twardo i chcesz powoli i wąsko zawrócić to też bardzo ciężko , taniec z dupą żeby masą ciała sobie pomóc a i tak nieraz jest lipa........

 

a dynamiczne skręcanie w każdym mocniejszym tylnionapędowcu jest proste :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki jak noc, 5o jeszcze malo powiedziane !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...