Skocz do zawartości

Chajtam się!


Sihaja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byla zwiazana z wami bez urazy prosze.

Nawet gdyby to my nie z tych łatwych do urażenia :) Czasem sama mam ochotę tak zareagować w związku z tym co wykombinowaliśmy ;)

 

 

Powiem krótko ...... HA HA HA A NIE MÓWIŁEM :D

 

p.s. Szczęscia wam Życzę i wszystkiego dobrego!!!!!!!!

Dzięki Klaudiuszu. Szczęście się przyda :>

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutejsze forum motocyklistów jest najlepszym forum matrymonialnym w Polsce. :)

 

no, póki co nie wiemy co na ten temat sądzi np. Paweł Boruta

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, ale ja na forum przez jeszuę trafiłam... (Piszę to, żeby wszystkich przerażonych widmem grożącej żeniaczki uspokoić).

 

Tak czy inaczej dziękuję za gratulacje i wszelkie miłe słowa.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...