Skocz do zawartości

Enduro na A1


Rekomendowane odpowiedzi

nigdy niczym biegowym kompletnie nie jeździłeś ?? to 125 4T może być dla ciebie mocna ale może to i lepiej bo dłużej posłuży :D

 

Ja to bym omijał tylko dr125 , sypią się głowice jak w każdej DR , xt125 chyba nie wychodziła w wersji enduro tylko SM więc do lasu średni pomysł ale ogólnie dobry moto , xr 125 ma niewymiarowe koła i ciężko o sensowne opony ale pozatym udany motocykl , w sumie w cięższy off została nam xlr125 tylko , i ewentualnie hyosung xrx 125 chyba że o czymś zapomniałem :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanem motocykla, jak coś jest podejrzane to unikaj, kup coś w bdb stanie, nie szukaj okazji, masz trochę kasy, na dobry sprzęt wystarczy, wiele osób, w tym ja przejechało się na szukaniu okazji, bo przecież tak fajnie jest mieć coś lepszego za połowę ceny, tylko że później jeszcze raz tyle włożysz.

 

Pierwszy poważniejszy? To co miałeś wcześniej? 125 2t, nawet zwykłe "słabe" enduro pokaże Ci kto tu rządzi, więc celuj w 4t, chyba że jesteś poukładany, wtedy 2t, jak się już nauczysz to mocy nie braknie prędko, chyba że na jakiejś trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy poważniejszy? To co miałeś wcześniej?

 

Chiński skuterek.

Wracając do tematu, jak to jest z poruszaniem się po drodze.

Powiedzmy mam już zdane A1, jade sobie, zatrzymuje mnie policja wszystko ładnie pokazuje a tutaj kategoria A1 to chyba max 15 koni, a motor ma 30, widziałem też zablokowane. Jak to z tym jest?Policja patrzy też na to?

Edytowane przez Radioactive506x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Gas Gas EC 125 lub KTM EXC 125. Stare próchna takie jak DT czy TSR w ogóle nie jadą. W gruncie rzeczy, z Kraju Kwitnącej Wiśni nie wyszła żadna dobra maszyna w 2t do endurzenia. Co do argumentu o tym, że amator nie poradzi sobie na hard enduro to bzdura totalna. 300 w 2t jest przewidywalna, a co dopiero 125. Osobiście polecił bym tobie rozglądać się za Gasem, cena kupna nie jest zaporowa, a sprzęt pierwsza klasa... Co do twoich dywagacji z prawem, to często w papierach masz zaniżoną wartość mocy, także z policją nie ma problemu.

Edytowane przez SilverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy niczym biegowym kompletnie nie jeździłeś ?? to 125 4T może być dla ciebie mocna ale może to i lepiej bo dłużej posłuży :D

 

Ja to bym omijał tylko dr125 , sypią się głowice jak w każdej DR , xt125 chyba nie wychodziła w wersji enduro tylko SM więc do lasu średni pomysł ale ogólnie dobry moto , xr 125 ma niewymiarowe koła i ciężko o sensowne opony ale pozatym udany motocykl , w sumie w cięższy off została nam xlr125 tylko , i ewentualnie hyosung xrx 125 chyba że o czymś zapomniałem :D

hahahaahhaha kolego nie moge wytrzymać tych bredni ... Mam drke od 5 lat i jeszcze nic z głowicą nie robiłem :) mój kolega też miał drke i tez mu sie nic nie działo, pierwsze wogole słysze o tych bredniach jak nei wiesz to sie nie wypowiadaj :)

 

Tylko Gas Gas EC 125 lub KTM EXC 125. Stare próchna takie jak DT czy TSR w ogóle nie jadą. W gruncie rzeczy, z Kraju Kwitnącej Wiśni nie wyszła żadna dobra maszyna w 2t do endurzenia. Co do argumentu o tym, że amator nie poradzi sobie na hard enduro to bzdura totalna. 300 w 2t jest przewidywalna, a co dopiero 125. Osobiście polecił bym tobie rozglądać się za Gasem, cena kupna nie jest zaporowa, a sprzęt pierwsza klasa... Co do twoich dywagacji z prawem, to często w papierach masz zaniżoną wartość mocy, także z policją nie ma p

kolejne, dtka nie jedzie? jak na pierwsze moto po skuterze to to bedzie szatan wiadome że na chwile ale bedzie. potem moze zaczac brakować mocy ale nigdy nie bedzie jej za mało. widze ze nie jesteś zbyt obeznany w temacie.

Edytowane przez Crovcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...