Skocz do zawartości

Rozrząd w Suzuki gsx 600F 92r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) od jakiegoś czasu mam Suzuki gsx 600f 92r. i pare dni temu w trakcie jazdy zerwał mi sie łancuszek rozrządu (na szczęście nic mi się nie stało) i rozebrałem kawałek silnika (dokładnie to pokrywe zaworową) i mam problem... Otóż nie mam zielonego pojecia jak włożyć nowy łancuch ponieważ jest między czteroma cylindrami... a na tym na czym najbardziej mi zależy to prawidłowe ustawienie rozrządu.. Prosze o jakąś porade co do włożenia lancucha jak i ustawienie rozrządu..

Pozdrawiam i z góry dzieki;) i nie odsyłajcie mnie do jakis (serwisówek i manuali) bo nie mam czasu godzinami siedziec na necie za poszukiwaniem tego.. chyba ze ktoś ma jakis bezpośredni link :)

 

Ktos mi radził zebym rozpołowił łancuszek i przeciągnoł go pod wałem tak żeby wskoczył na swoją zembatke i potem go złączył i (sklepał) czy to prawda a moze jest inny sposób tak aby nie rozbierać całego silnika.. (Bo mi sie za bardzo nie chce) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam zakuwarkę. chodzi mi o ustawienie rozrządu

 

 

mam znaki i strzałki na wałkach (1,2,3) i nie wiem jak je ustawić.. i nie wiem w jakiej pozycji usawić wał..

Edytowane przez Jarecki0909
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...