Skocz do zawartości

Podsumowanie z "cebry"


Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem wszystko co pisało nr CBR 600 i mam mętlik w głowie. Która z nich (F3, F4 itd) ma najlepsze cechy co "normalnej" jazdy, względna wygoda przy 500km dziennie, możliwości bagaży itd

 

Przejechałem się F3 ale króciutko więc nie mam żadnego zdania w tym temacie

 

Nie interesuje mnie napier... czysta ba godzinę, choć zwrotność i hamowanie lepsza od choppera tak. Sporo jazdy po mieści, więc wysokoobrotowy silnik będzie problemem. Mam za sobą GS500 więc lekko pochylona sylwetka, ostre jak na klasę hamulce nie są mi obce.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę.

Miałem CBR 600 F4 w wersji gaźnikowej, niby dołożyłem wingracka i 3 kufry, ale jakoś szczególnie wygodnie się nie jeździło. Silnik jest wysokoobrotowy - poniżej 3500 w ogóle nie jedzie (szarpie). Ponad 6000-7000 jest spory kop, ale to już i hałas i ekonomia mało zadowalająca. Choć w sumie troszkę jeździłem i po mieście i po trasach. W porównaniu do Transalpa czy Varadero (które odpowiednio miałem i mam po CBR) to wiocha, do "codziennych zastosowań". Z tego zestawiania do takich potrzeb jak pisałeś dla mnie bezkonkurencyjny jest Transalp.

Wiem że ostro odjechałem od CBR, ale takie właśnie mam wrażenia.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem, bo moze lepiej mieć znany sobie egzemplarz neizupełnie diealnego motocykla, niż niewidomego pochodzenia maszynę rzekono "jak dla siebie".

 

Turystyka to kilka razy w roku, ale częste miejskie jazdy "po bułki" (zawodowo-prywatne) to by byłą dla masyzny codzienność, i tu widzę obrotomierz nie będzie mi przyjacielem.

 

Z pozycją nie mam problemów uczyłem się na "semi-sporcie", ale wysuwacie wleie argumentów przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...