Skocz do zawartości

Którego wybrać ?


abuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem wielkim zwolennikiem manuali. Manualem można jeździć agresywnie i spokojnie' date=' a skuter bzyczy ciągle na wysokich obrotach. A w ogóle wg mnie to skuter z automatem (sory dla skuterowców) jest po prostu pjazdem dla jakiś inwalidów niepotrafiącymi operować biegami i sprzęgłem. Z jazdy skuterem jest dużo mniejsza przyjemność. Za tą kase jaką posiadasz mógłbyś sobie kupić jakiegoś fajnego japońca, albo mini ścigacza. To jest moje zdanie. Ale wybór należy tylko do Ciebie.[/quote']

 

Haha...a co powiesz o Suzuki Burgman 650?? Niby skuter jak to mowisz, ale zobacz jaki!

 

Ogolnie napewno skutery sa wolniejsze od motocykli, ale oferuja duzo wieksza wygode w postaci wielu schowkow, duzej kanapy i po prostu obslugi.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim zwolennikiem manuali. Manualem można jeździć agresywnie i spokojnie' date=' a skuter bzyczy ciągle na wysokich obrotach. A w ogóle wg mnie to skuter z automatem (sory dla skuterowców) jest po prostu pjazdem dla jakiś inwalidów niepotrafiącymi operować biegami i sprzęgłem. Z jazdy skuterem jest dużo mniejsza przyjemność. Za tą kase jaką posiadasz mógłbyś sobie kupić jakiegoś fajnego japońca' date=' albo mini ścigacza. To jest moje zdanie. Ale wybór należy tylko do Ciebie.[/quote'']

 

Haha...a co powiesz o Suzuki Burgman 650?? Niby skuter jak to mowisz, ale zobacz jaki!

 

Ogolnie napewno skutery sa wolniejsze od motocykli, ale oferuja duzo wieksza wygode w postaci wielu schowkow, duzej kanapy i po prostu obslugi.

 

Legut7 widziałeś jaka pojemność tego skutera :buttrock: a pozatym na bargmana chyba by mnie nie było stać :roll: Wogule po co mi wielka pakowność 8O mam 12 lat i kupuje motor tylko żeby nim jeździć a nie robić jakieś wielkie wyprawy :eek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem jaka pojemnosc, ale w mojej wypowiedzi nie chodzilo mi o to ze taki powinienes kupic, tylko chcialem zaprzeczyc opini Z3us-a.

Mysle ze sam powinienes sie zastanowic.

I tak musialbys kupic 50-tke a tutaj manual nie ma lepszych osiagow od skutera.

A skuter jest duzo bardziej wygodny od takich enduro...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skuter jest duzo bardziej wygodny od takich enduro...

 

zależy co kto lubi. np. mi BARDZO nie odpowiada pozycja na skuterze i wolę siedzieć na czymś bardziej "normalnym". w tej pozycji to się robi co innego a nie jeździ :mrgreen: (siedzi na kiblu :mrgreen: )

 

a burgman to według mnie paskudztwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest u mnie w mieście :buttrock: jak chcesz to moge sie podskoczyć i ją zobaczyć... to jest stara aukcja. nowa jest tutaj http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=29421672 bardzo przyjemny skuterek. Mój kolega ma 80 i jedzie mu 120 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy motor kupiłem sobie Simsona S51 i pawiłem nienawiścią do skuterów, i nadal nie lubię, to ruszanie ze sprzęgłem odśrodkowym jest strasze i to bzyczenie, no i w ogóle skrzynia manualna daje o wiele więcej radości z jazdy. Co do pakownosci skuterów, ostatnio byłem simkiem na wyjeździe nad jeziorko i napewno nie zapakowałbym tak skutera, namiot, spiwór, 2 pllecaki na stelażach do kufrów, kurtka i materac:D. Z ręką na sercu polecam Ci simsona, jeżeli jesteś mniejszego wzrostu... to kup Simsona skutera, ma on normalną ksrzynie i rozwiązania techniczne z motocykli a nie z kosiarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha...a co powiesz o Suzuki Burgman 650?? Niby skuter jak to mowisz, ale zobacz jaki!

 

Ogolnie napewno skutery sa wolniejsze od motocykli, ale oferuja duzo wieksza wygode w postaci wielu schowkow, duzej kanapy i po prostu obslugi.

 

A co powiesz o Hondzie Goldwing ?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Goldwing to swietny motocykl stworzony do turystyki i ktory rzeczywiscie zaskakuje wygoda. Ale takich motocykli jest malo, a kazdy skuter posiada schowek i mniej lub bardziej wygodna kanape.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ręką na sercu polecam Ci simsona' date=' jeżeli jesteś mniejszego wzrostu... to kup Simsona skutera, ma on normalną ksrzynie i rozwiązania techniczne z motocykli a nie z kosiarek.[/quote']

Wiesz nie wiem czy troche ponad 80kg dla kogos kto ma 156 i 12 lat to troche nie za duzo :/ Choc oczywiscie sr50 to bardzo fajne moto (nie tylko dlatego ze ja je mam :buttrock:), no i najwazniejsze co odroznia je od nowych skuterow manualna skrzynia biegow i brak tego okropnego bzyczenia. Tyle ze w sr50 biegi nie chodza tak jak zwyke w gore i w dol a w przod i w tyl =]]]] Ja na sam poczatek polecilbym ci motorynke dobrze zrobiona. Pojezdzilbys na niej pare miesiecy, nabralbys jakiegos doswiadczenia i sprzedalbys ja i kupil cos lepszego. Przy okazji moglbys sie nauczyc co nieco o silniku robiac ja =]]]]

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za miast skutera wzioł mz 251 szybsza mocniejsza (duma z samego dzwięku i kompresji)atrakcyjny wygląd nawet tania w utrzyamniu 4-5lna -100 km bierz mz moim zdaniu i zostanie ci kasy cna 5 lat paliwa  

 

chyba jaja sobie robisz :lol: przeciez ten chlopak ma 12 lat a ty mu Mz-tke 251 polecasz :) ja mam 15 i nie czuje sie na silach dosias Mz-tki 251 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...