Skocz do zawartości

gs 500 vs gsx 600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów
Potrzebuje pomocy przy wyborze motoru. Szukam maszyny za ok. 5 tyś, do niedzielnych wypadów i sporadycznych przejażdżek. Do tej pory najmocniejsza maszyna jaką miałem to była mz 150 w sredniej szkole. Od tego czasu miałem trochę przerwy ale jazdy na moto sie nie zapomina. W mojej okolicy jest do sprzedania dwa motorki które zwróciły moja uwagę.
1 Suzuki gs 500 z 1991 roku na zdjęciach nawet względnie wygląda, sprzedający pisze dużo o tym co zostało w niej wymienione, ogolnie moto gotowe do sezonu itp przebieg 40 tyś. cena za ten sprzęt to 4.500 do negocjacji.
2 Suzuzki gsx 600 z polskieo salonu 3 właściciel 98 rok produkcji, nowe opony , przebieg 40 tyś, moto gotowe do sezonu, na zdjęciach również dobrze wygląda. Cena 6 tyś. nie wiem czy da mi się wynegocjować do 5 tyś.
Teraz sam nie wiem co pojechać oglądać. Słyszałem ze gs 500 są niezawodne jesli chodzi o silnik, nie wiem jak to bedzie z gsx 600. Może ktoś mógłby mi doradzić co bedzie lepszą opcją dla mnie. Dodam ze majsterkowiczem nie jestem i cokolwiek jest do roboty to wole zlecić mechanikowi. Boje się ze po kupnie maszyna okaże się skarbonką na kase, ale równiez zdaje sobie sprawe za za 5 tysi nie kupuje sprzetu z salonu. Wselkie sugestie mile widziane, gdyż kocham motory ale super znawcą tematu nie jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między mszą a rosołem to gs500 - to lajtowy turystyk . GSX raczej na piątek po południu - dużo większa moc i siedzisz jak na psie czyli minimum 100-110km/h dla pełnej wygody .

 

Niemniej 4,5kzł za GS500 z 91 r. to pomyłlka (za drogo ) jak i wycacany GSX z 98 za 5kzł - powinien nieco więcej kosztować .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Wyszło że ani jeden ani drugi nie jest najlepszym wyjściem. Tak jak pisałem wcześniej to są sprzęty ostatnio wystawione na sprzedaż w mojej okolicy. Pewnie jednak się skusze i pojadę oblukać gsx 600. A co sądzicie o tej konstrukcji, gdyby okazało sie że jest w dobrym stanie i co do ceny też byśmy sie dogadali to brać czy sobie darować. Chodzi mi serwis takiego moto. Czy konstrukcja jest dobra/zała, serwis tani/drogi. Ogólnie czy moto warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...