Skocz do zawartości

Jaka rama do wsk 175


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam silniczek wsk 175 i myślałem co z nim zrobić a ostatnio bardzo mi się spodobała jazda na crossach kolega dał mi spróbować i teraz chce z tego silniczka + jakaś rama zrobić crossa tylko pytanie jaka rama do tego silniczka by pasowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wieśi już nie da się doprowadzić do stanu oryginalnego i bardzo chcesz zrobić z tego "crossa" to możesz zamontować silnik do ramy CZ cross. Fajna baza na takiego wiejskiego crossa choć nie wiem w jakiej cenie dorwiesz taką CZ. Ewentualnie może też okazać się dobry jakiś starszy cross typu kx/cr/yz itp :) .

Sam posiadam MZ ETZ 250 w ramie z CZ cross, w takim już stanie ją kupiłem i nie opłaca się już jej przerabiać na oryginał więc mogę sprzedać w razie czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w ogóle jakiś sens ekonomiczny takiego wieśniaczenia jak za 800 zł można mieć japońskie enduro bez kwita które w każdym calu przebije wieś crosa ??

 

wieś crosy to się pany budowało 100 lat temu jak japońskie moto to się oglądało na eurosporcie , wtedy tworzyło się radosne wydumki z amora od kadeta i silnika od mz , dziś nie ma to sensu .........

 

sprzedaj to i kup sobie mtx 80 dt80 bez kwita albo podobne -najsensowniejsza opcja...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakas tańsza 125ccm?

Bo już śmigałem trochę na crossie u kumpla i 80 będzie według mnie za słaby.

Allegro > motoryzacja > motocykle > cross/enduro > 125 > sortowanie wg ceny rosnąco :laugh:

 

aa i omijać chińczyki, to już lepiej zrobić tego wieś crossa..

Edytowane przez kamikazemario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 2T typu dt 80 czy mtx80 idzie podobnie jak wsk175 -słabiej z dołu ale góra lepsza , lepiej zestopniowana skrzynia i trwalsze....

 

125 nie kupisz za mniej niż 1000 zł jeżdżące.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2000 już wyrwiesz jakąś 125, w razie czego sprawdzaj wszystko dokładnie, bo często trafiają się złomy, nie wierz sprzedającemu sam posprawdzaj wszystko dokładnie, ja ostatnio kupiłem suzuki tsr125, ubywało wody w chłodnicy, koleś zapewniał mnie, że to wąż gdzieś przepuszcza i trzeba kupić nowy. Wymieniłem uszczelkę pod głowicą i jest git. Ja za swoje dałem 2200 z papierami 125/50, silnik ma bardzo dobrą kompresję, będę musiał włożyć jeszcze koło 100zł i będzie idealnie. Poluj na okazje, jeśli widzisz, że pojawiło się fajne ogłoszenie to jedź szybko, jak będzie kicha to olej, bo szkoda pieniędzy i nerwów. Radzę poszukać na tablicy, na allegro zostały same dziady warte połowę tego za ile są wystawione (mowa o motocyklach do 2000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...