Skocz do zawartości

Soczewka


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym założyć soczewkę do owiewek torowych. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie i mógłby coś doradzić? Może z jakiegoś auta da się dopasować? Najlepiej jakby była na żarówkę H4 żeby nie trzeba było przerabiać wtyczki. Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość soczewek jest na pojedynczą żarówkę.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo - gdzie udało Ci się dostać taką owiewkę? Ja kupowałem w Niemcowni, bo nigdzie w PL nie mogłmm znaleźć. Mam też lampy, ale nie kojarzę średnicy. Jak chcesz to sprawdzę jak będę miał możliwość. Za jakiś tydzień lub dwa.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się trafić na allegro, z tym że do CBR 900. Ale niektóre mocowania są takie same jak w 600, pozostałe dorobiłem i generalnie trzyma się, tylko czacha siedzi dość nisko i chyba będzie zasłaniać wlot powietrza pod dolną półką. Zrobię jazdę próbną jak będzie trochę cieplej. Jakbyś mógł sprawdzić te soczewki to będę wdzięczny, może uda się podpasować :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo nie ma problemu, z tym że tak jak pisałem, dopiero za około 1,5 tyg. Konkretnie w następny piątek lub sobotę. Poszukam jeszcze w mailach, może było coś tam o soczewkach.

 

Pozdr.

F.

 

Limo - po jakichś słowach w mailu znalazłem. Oni mieli coś takiego: http://www.ebay.de/itm/Angebot-DE-Fern-Abblendlicht-Scheinwerfer-/191070129684?pt=DE_Motorradteile&hash=item2c7caace14

Tyle, że nie kojarzę czy była opcja krótkie i długie czy tylko postojówka + krótkie.

Tanio to to nie jest, średnica też nie pasuje ale z tego co kojarzę były jeszcze 89mm chyba. W każdym razie tak to mniej więcej wygląda.

Swoje mogę zmierzyć w następny weekend jeśli będziesz chciał.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aukcji jest napisane: Scheinwerfer DE Fern- + Abblendlicht

czyli światła mijania i światła drogowe :) czyli krótkie i długie w jednym ;)

 

No to gitara. Pozostaje znaleźć taką samą tylko z inną średnicą albo zastosować jakąś redukcję tuleję albo coś...

Oczywiście o ile cena jest akceptowalna.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...