Skocz do zawartości

następca CBR 1100XX


Rekomendowane odpowiedzi

Następcą Hondy może być tylko Honda :-)

W ofercie znajdziemy only VFR 1200. Nie upierając się przy marce, to idąc tropem XX godną zainteresowania jest S-ka 1300. Wg mnie to w tej kategorii dwa kluczowe sprzęty. Hania jest sporo cięższa, ale na trasie lata łeb w łeb z Bemką. Jeśli miałbym na cokolwiek zmienić, to niestety albo stety, tylko S-ka :-D

Dla dużych misiów powinna pasować, ma spory rozstaw kół, pozycja jest dość rozciągnięta, choć nie leżąca. Zawieszenie powinno sobie poradzić z masą ca 130 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak...wole nie sprawdzać tego na własnej skórze i pieniądzach ;P
Kup i wał sypnie się przed 20 tysiącami.
A to że sie nie sypie czym jest podparte...? Dla mnie to był szok jak widziałem dwa k1600gt i k1300s u mechanika z walniętymi wałami. Sam się z tego śmiał. Ale może wydawało mi się tylko... :)

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos w moich sprzetach ( poza pierwszym ktory byl do doopy - wada fabryczny ktora BMW Bremen zlokalizowalo i usunelo nic sie nie sypalo.

 

Z tego co wiem to moze poleciec kosz sprzegla, i napinacz lancuszka rozrzadu

 

Chce sie konkretnych informacji polecam zarejestrowanie snie na Forum BMW Klub pl i o zapytanie, temat Taki ostatnio byl.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w takim razie rozsądek nakazuje wybrać VFR 1200 Dct, chociaż nie!!! Przecież one tak się sypią ;-)

Bracia i siostry, kupujmy to co nam się podoba i to czym będzie się nam dobrze jeździło, inaczej zaślepiając się pojedynczymi przypadkami nigdy nie będzie nam dane cieszyć się bemkami, mercami, subaru. Psują się czasami, ale to fajne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bungy, one sie niepsuja one po prostu sa niewygodne i doopa na nich boli :icon_mrgreen:

 

Honda w tym jedynym przypadku przedobrzyla.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...