Skocz do zawartości

Stelaz rowerowy na motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie nad tym. Kiedys widzialem goscia na motocylu sportowym, ktory wiozl rower, jesli mnie pamiec nie zawodzi, rower byl zamontowany z boku, jakby w miejsu kufra, bez przedniego kola, kolo chyba bylo dokrecone z boku,



Wsumie, mozna bylo by rower przewozic, sciagajac kola a stelaz bylby na rame, aby zmniejszyc rozmiar, kola dokrecac z boku...



No i wsumie wypadalo by zagospodarowac miejsce tylniego siedzenia, z racji ze malo uzywane, huehue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej by była opcja jakiegoś składaka, coś jak wigry 3 co się składało na pół, przy twoim sprzęcie nawet by to jakoś było.

 

edit:

przypomniało mi się coś takiego

http://allegro.pl/super-lekka-walizka-9-8kg-do-przewozu-roweru-i3849345358.html

 

i zamocować jako kufer centralny :)

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak opcje sa, fajnie, opcja ze zdjecia 4 i 5 wyglada spoko, bede sie musial nad tym zastanowic.

 

Ja raczej auta nie bede mial, a jak chcialbym z bracikiem na rowerze pojezdzic, to fajnie bylo by zamontowac na moto i wyskoczyc w rodzinne strony.

Tak tylko sprawdzam, czy istnieje alternatywa. Dziekuje bardzo za kazda pomoc kolegow i kolezanek powyzej i ponizej =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, po co targać rower na motocyklu, ale w sieci jest całkiem sporo zdjęć w tym temacie. Znalazłem nawet 2 rowery na motocyklu
klik

 

A poniższy przykład wygląda na ciekawy, do tego w bonusie jeszcze jest kajak :)

klik 2

 

Co do prowadzenia, to wydaje mi się, że przy zamocowaniu roweru z tyłu jest lepiej niż na boku.

Edytowane przez Bartek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wogole jakies uchwyty / przyczepy aby mozna bylo za moto katamarana pociagnac ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, po co targać rower na motocyklu, ale w sieci jest całkiem sporo zdjęć w tym temacie. Znalazłem nawet 2 rowery na motocyklu

klik

 

A poniższy przykład wygląda na ciekawy, do tego w bonusie jeszcze jest kajak :)

klik 2

 

Co do prowadzenia, to wydaje mi się, że przy zamocowaniu roweru z tyłu jest lepiej niż na boku.

Nie dość, że kajak to jeszcze psa :)

 

Człowiek z fantazją :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...