Skocz do zawartości

troche podejrzane to ogloszenie dot zxr 750


Rekomendowane odpowiedzi

czy to jest zxr 750 czy to juz zx7r? wiem ,ze te nazwy moga sie roznic ze wzgledu na rynek na jaki zostal wydany no ale ten rocznik i ta kasta mi cos nie pasuje

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-zxr-750-ninja-CID5-ID41vt3.html#084a33c37f

 

Ale najlepsze co dostalem za odpowiedz na moje zapytanie :

Od: [email protected] witam prosze mi napisac co to jest za wydech zamontowany bo jakis dziwny i co z tym rokiem produkcji bo nie wyglada mi to na 1991

Witam Końcowy tłumik to YOSHIMURA .Rocznik z dowodu to 91 pierwsza rejestracja 94 . Kupiłem od gościa który trzymał go hangarze, dwa razy w roku zawoził kawe na przyczepce na tor poznań.Opłacał tylko OC przegląd zrobiłem po 9-ciu latach przerwy w dowodzie rejestracyjnym [bez problemu] . Sprawdzałem w internecie że jest to pierwsze wydanie po tych z okrągłymi światłami.Nie posiada karty pojazdu a czy było coś wcześniej mataczone tego nie wiem,ale jak zobaczyłem w jakim jest stanie nie mogłem sie oprzeć.Żona nie była zachwycona,Wcześniej byłem posiadaczem turystyka.Pozdrawiam

 

PS. NO I TEN WYDECH NIE WYGLADA MI NA YOSHIMURE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś zlep. Malowanie owiewek z rocznika 1998, zadupek rocznik 1996, na zbiorniku naklejki nierówno naklejone. Zdjęcia robione tylko z prawej strony, czyli na lewej stronie leżał i jest lepiona. Co do rocznika to ten model był produkowany od 1996 roku, a 1994 miała jeden wlot zasysający powietrze do airboxa, nie dwa, inny tył i rame. Podejrzewam że to jest rocznik 96 wzwyż, ale kombinowany z papierami. Nie wiem jaki to wydech jest, ale właściciel napewno chciał żeby to sie darło. Mocny wypalony ten uklad wydechowy wygląda, więc może faktycznie był katowany na torze, albo przebieg ma po byku

Edytowane przez tiger666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po co opłacać OC jak nie ma ważnego przeglądu? W razie kontroli policji i tak dupa i tak dupa... Poza tym nie wiem jak OC (przypuszczam, ze też), ale AC bez ważnego badania technicznego "nie działa".

No i to: "ninja nigdy nie katowana" w konfrontacji z fragmentem maila: " dwa razy w roku zawoził kawe na przyczepce na tor poznań" trochę się kłóci :) No i po co OC na tor?

No i to co napisał tiger666 - jakiś zlep

Ja bym go odpuścił.

W Gostyniu koleś miał jakąś niezłą kawę ZX9R na sprzedaż za podobne pieniądze (kumpel był oglądać)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC działa bez badania. Oc trzeba opłacać bo jest taki obowiązek, jak nie opłacisz to po kilku latach zgłosi się do ciebie ubezpieczyciel i i zapłacisz wszytko z odsetkami. Kara za brak to około 900zł w przypadku motocykla. Więc podsumowując, oprócz tego, że to zlep to nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...