Skocz do zawartości

Prawo jazdy 2014


KIKIWILDA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od stycznia 2013 roku jest więcej biurokracji, należy zgłaszać do urzedu zgłaszać rozpoczęcie zajęć teoretycznych i praktycznych, egzamin wewnętrzny, zakonczenie kursu, należy w tych formularzach podać adres zamieszkania kursanta, pesel itp. Ustawa i rozporządzenie to bubel jakich pewnie wiele w innych dziedzinach gospodarki. Szkoły padają jedna po drugiej, instruktorzy dzwonią i chcą pracować nawet za 6 zł/h. SZOK. Obecnie jest baza pytać od PWPW i osoby, które podchodziły do testów z bazy ITS i nie zdały teraz zdają na pytaniach PWPW i zdawalność teorii spada ciągle spada. Prowadząc rzetelnie wykłady osoby uczace się nie są w stanie zapamiętać takiej liczby informacji, pytania które otrzymuja to są przykładowe pytania, które różnią się od tych na egzminie + stres i znam osoby, które po 10 razy zdają teorię. Praktyczny egzamin to jest inna bajka. OSK, które przetrwają na rynku w dalekiej przyszłości osiągną sukces :)

Edytowane przez EXTRASZKOLENIA Poznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ czlonkowskiego kraju EU nie musi byc wymieniane, bedziesz mogl smigac na tym ktore masz. Jezeli bedziesz mial kaprys, to zawsze mozesz wymienic na rownowartosciowe ( pod wzgledem kategori ) PJ polskie.

 

:crossy:

A dziekuje, za info, tak wlasnie myslalem, ale tylko sie upewnialem, znaczy ominie mnie cale to wymienianie okresowe i oplaty z nim zwiazane, spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuy

 

co do lekarzy to powiem Ci, ze u nas kandydat na kierowce robi jedynie badania wzroku ktore wcale nie musza byc robione u lekarza, wystarczy sklep z okolarami czyli optyk.

 

Nie jest wiec tak tragicznie, tyle, ze prawo jest inne.

 

:crossy:

Napisałem krótko i może niejasno. Dodatkowe badania są niepotrzebne i upierdliwe, ale nic nie zmieniają. Ich koszt nie będzie miał dużego wpływu na wszystkie wydatki potrzebne do uzyskania prawa jazdy.

 

Wszelkie majstrowanie przy przepisach i szkoleniach to pomyłka. Bardzo dobrze jeśli wymagane badania może wykonać każdy lekarz. Akurat w sklepie z okularami pracuje dyplomowany optyk. Nie wiem czy w Polsce może badania do prawa jazdy wykonać dowolny internista czy nie, ale fajnie by było gdyby mógł.

Akurat wbrew temu co zwykle uważam, to w tym przypadku myślę, że optyk to jednak za mało. Cukrzycy nie powinni mieć bezterminowych uprawnień, a to częsta choroba. Są inne choroby, znacznie bardziej niebezpieczne za kółkiem, ale za to rzadko się zdarzają, więc głupotą byłoby badać pod ich kątem każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od stycznia 2013 roku jest więcej biurokracji, należy zgłaszać do urzedu zgłaszać rozpoczęcie zajęć teoretycznych i praktycznych, egzamin wewnętrzny, zakonczenie kursu, należy w tych formularzach podać adres zamieszkania kursanta, pesel itp. Ustawa i rozporządzenie to bubel jakich pewnie wiele w innych dziedzinach gospodarki. Szkoły padają jedna po drugiej, instruktorzy dzwonią i chcą pracować nawet za 6 zł/h. SZOK. Obecnie jest baza pytać od PWPW i osoby, które podchodziły do testów z bazy ITS i nie zdały teraz zdają na pytaniach PWPW i zdawalność teorii spada ciągle spada. Prowadząc rzetelnie wykłady osoby uczace się nie są w stanie zapamiętać takiej liczby informacji, pytania które otrzymuja to są przykładowe pytania, które różnią się od tych na egzminie + stres i znam osoby, które po 10 razy zdają teorię. Praktyczny egzamin to jest inna bajka. OSK, które przetrwają na rynku w dalekiej przyszłości osiągną sukces :)

witam - mysle ze bardzo przesadzasz prowadze duzą szkołe w Legnicy i widze to zupełnie inaczej - zdawalnosc teorii u moich kursantów jest wysoka i kursanci zdają za pierwszym lub drugim razem( własnie przez stres) moze ucząc -ucz przepisów i zasad a nie 5tys pytan

pozdrawiam WILK

www.autowilk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witam - mysle ze bardzo przesadzasz prowadze duzą szkołe w Legnicy i widze to zupełnie inaczej - zdawalnosc teorii u moich kursantów jest wysoka i kursanci zdają za pierwszym lub drugim razem( własnie przez stres) moze ucząc -ucz przepisów i zasad a nie 5tys pytan

pozdrawiam WILK

www.autowilk.pl

Super, że masz dużą szkołę w Legnicy. Byłeś na kursach prowadzonych w mojej szkole, że oceniasz moje kompetencje? Uwierz mi, że ja prowadzę tak zajęcia teoretyczne, że kursanci na koniec biją brawo i proszą o bis :) Jeżeli nie dostrzegasz biuroakracji jaka panuje to Twoja sprawa. NIGDY na zajęciach nie omawiam pytań.

 

Ty prowadzisz szkołę jazdy WILK w Legnicy, ale czy jest ona na Ciebie zarejestrowana ? Jeżeli czepiłeś się mojej osoby to nie będę dłużny masz mega nieaktualne informacje na stronie www Swojego OSK. Od stycznia 2013 roku egzamin teoretyczny wygląda zupełnie inaczej niż jest to opisane na stronie www Twojego OSK.

Edytowane przez EXTRASZKOLENIA Poznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokoj, bo dostaniecie po klapsie i po lizaku :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w zaden sposób nie chciałem cię krytykowac ,nie wypowiadałem się na temat twoich kompetencji tylko wprowadzania paniki wsród osób chcących zdać, piszesz o problemach z egzaminami o tym ze ludzie nie są w stanie zapamiętac takiej liczby informacji I TEGO NIE ROZUMIE , egzamin jest prosty nie ma już ( bo na początku po zmianach coś było nie tak) zadnego pytania na które nie było by odpowiedzi w podręczniku dla kursantów - więc dobre wykłady i porządne egzaminy wewnętrzne powodują ze osoby nie mają problemu ze zdaniem pozdrawiam

a i nie wiem o czym piszesz o egzaminie na podstronie o egzaminach kat motocyklowych mam bardzo swieze informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w zaden sposób nie chciałem cię krytykowac ,nie wypowiadałem się na temat twoich kompetencji tylko wprowadzania paniki wsród osób chcących zdać, piszesz o problemach z egzaminami o tym ze ludzie nie są w stanie zapamiętac takiej liczby informacji I TEGO NIE ROZUMIE , egzamin jest prosty nie ma już ( bo na początku po zmianach coś było nie tak) zadnego pytania na które nie było by odpowiedzi w podręczniku dla kursantów - więc dobre wykłady i porządne egzaminy wewnętrzne powodują ze osoby nie mają problemu ze zdaniem pozdrawiam

a i nie wiem o czym piszesz o egzaminie na podstronie o egzaminach kat motocyklowych mam bardzo swieze informacje

Na stronie www OSK WILK jest podstrona "WARTO WIEDZIEĆ" i "PRZEPISY PRAWNE" tam masz nieaktualne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można na swoich motocyklu zdawac?

 

Będzie można na swoich motocyklu zdawac?

 

o ile mieszkasz w Zielonej Gorze to tak, w innej miejscowosci usisz napisac podanie do starostwa, pytanie tylko czy wydadza zgode ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mieszkasz w Zielonej Gorze to tak, w innej miejscowosci usisz napisac podanie do starostwa, pytanie tylko czy wydadza zgode ?

Do starostwa?

Marszałek sprawuje pieczę nad WORD, a zadawanie na własnym motocyklu, dopóki spełnia wymagania warunków technicznych jest możliwe, na Śląsku nie robią problemów. Piszę się pismo do Dyrektora WORD i jest to suwerenna decyzja WORD.

Edytowane przez Agnich

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

W Legnicy zdaje się na Gladiusach i nie ma możliwosci zdawac na innych motocyklach

A TAK KORZYSTAJĄC Z OKAZJI INFORMUJE ZE OD PONIEDZIAŁKU TO JEST 3 MARCA WZNAWIA LEGNICKI WORD EGZAMINY PRAKTYCZNE NA KAT. AM , A , A1 , A2

pozdrawiam WILK

www.autowilk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie rozumiem jaki to jest problem zdać prawo jazdy na motocykl. Najtrudniejsza część całego egzaminu to praktyka na placu, jednak po kilkunastu godzinach na kursie plan można opanować do perfekcji. Zdałem niedawno A2 za pierwszym razem, nie taki diabeł straszny jak go malują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...