Skocz do zawartości

Bandit 600 98r nie odpala


MZ ETZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam dziwny problem z banditem,wczoraj chciałęm go odpalić ale się nie udało.Moto stało cały dzień na dworze przy temp ok 4 st,a jak odpalałem było 0 st.No więc probuje odpalić rozrusznik kręci a silnik nawet nie zagadał,Co dziwne tydzień temu normalnie odpalał.Zauważyłem również ze nie ma iskry na świecach.Co może być tego przyczyną,poradzcie cos bo ledwo co kupiłem moto a już się psuje,od zakupu zrobiłem 800 km bezproblemowo,az tu taki klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby były to świece,podłączyłem akuś pod ładowarke,psiknołem po instalce kontaktem co by wilgoć odparowała,i odstawiłem moto do ciepłego garażu.W niedziele spr odpalić,i mam nadzieje ze się uda.Kurde emzete odpalałem nawet przy -20,po ulewnym deszczu i zawsze odpaliła a tutaj cos się p******i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od psikania po instalacji to i tak nic nie poprawisz. Jeśli już koniecznie chcesz coś zrobić aerozolem to samostartem w dolot, najlepiej za filtrem powietrza, bo przed to tylko dodatkowego bałaganu narobisz. Jeśli świeczki padły no to trudno, taki silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak chcesz jeździć zimą , to kup sobie gorące świece .

2. Jak nie chcesz jeździć zimą - nie odpalaj , rozlącz tylko akumulator ,żeby się nie rozladował.

3. Motocykl prawdopodobnie się zalewa , świece można wykręcić i wysuszyć .Świec nie wymieniać , chyba ze mają już więcej niż 12kkm.

4. To ze wydaje się że nie ma iskry lub jest kiepska , jeszcze nic nie znaczy ( w tym wypadku )

5. Procedura na przyszłość:

- przedmuchaj cylindry ,kilka sekund (odkręcić gaz i rozruch )

- kranik na PRI , ssanie i zakręcić .

Od kiedy tak robię nie mam tych problemów na wiosnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...