Skocz do zawartości

silnik odpala tylko bez podłączonych podciśnień gaźnika


robak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

męcze się z co prawda nie z motocyklem a z quadem kingway 150

 

po wielu próbach wyregulowania gaźnika, jego czyszczeniu i sprawdzeniu/poprawieniu wszystkiego co się da silnik nadal nie odpalał

 

odpalił podłączony jedynie do zbiornika z paliwem, natomiast wszystkie wężyki od podciśnień , wtyczka prądowa od ssania itd były odłączone a jedna z rurek od podciśnienia idąca do krućca ssącego jest zaciśnięta

 

dodam że w takiej konfiguracji silnik chodzi idealnie , próba podłączenia lub chociaż minimalnego przytkania czy przesunięcia o 1 cm obojętnie którego podciśnienia kończy się zgaśnięciem sprzęta :D

 

macie jakieś pomysły co go boli?

 

aha, dodam że przed awarią nie trzymał ani kranik ani zaworek w komorze pływakowej, benzyna szła i do filtra powietrza i do oleju ale to już jest ogarnięte

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chciałem zrobić, ale okazuje się to megaproblemem

sprzedawcy częsci do kingwaya mają tylko jakies resztki bo przestano to produkować czy cuś, improter NIGDY nie odbiera telefonu, kontakt po kilku dniach na meila a i jeśli jakieś części przyśle to połowa nie pasuje, nie musze chyba dodawać że po próbie reklamacji kontakt urwał się całkowicie ;)

 

a swojego czasu i nerwów i tak straciłem zbyt dużo na tego sprzęta ...

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie z chinolami nic nie wymyślił, z resztą lista napraw i koszty zaczynają przewyższać możliwości właściciela...

skoro chodzi normalnie bez podciśnień itd to zastanawiam się czy nie złożyć tego tak jak jest teraz

golf II 1.6 praktycznie bez całego układu podciśnień zrobił u mnie 20tys km i nic mu nie było, tak kupiłem i tak sprzedałem :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gaźnika bez problemu można taki kupić na allegro nie musi być od typowo od kingweya tylko pod silnik 150 4t oraz musi zgadzać się jego średnica wewnętrzna by silnik nie utracił na mocy :) gaźnik cvk kupisz już za te 90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...